Земля

У Канаді відбуваються загадкові вбивства морських левів

За останні кілька місяців на узбережжі острова Ванкувер були знайдені щонайменше п’ять обезголовлених тварин.

Oregon Department of Fish & Wildlife, CC BY-SA 2.0

Принаймні деякі зі знайдених морських левів належать до виду сивучів, які відомі також як вухаті тюлені або морські леви Стеллера — вони внесені до Червоної книги та знаходяться під загрозою зникнення.

За словами зоолога Анни Хол, що спеціалізується на морських ссавцях, природними ворогами цих великих тварин є кити й акули, проте вчений сумнівається, що вони могли обезголовити левів.

«Більш ймовірно, що це зробила людина», — говорить Хол.

Як повідомляє видання CTV, жителі міста Парксвілль бачили невідомого, який відрізав голову мертвого морського лева, який вже три чи чотири дні який лежав на узбережжі. Однак навіщо йому це було потрібно, і чи пов’язаний цей випадок з іншими також залишається поки невідомим.

Причому це вже не перша хвиля подібних подій в Канаді. У 2013 році на узбережжі Ванкувера були знайдені чотири обезголовлених морських лева, а в 2014 році ще дванадцять трупів тварин у Квебеку.

Ганна Хол хоче домогтися від влади розтину загиблих тварин, що, можливо, допоможе встановити причину їх смерті, а також проведення відповідного розслідування.

«Я дуже сподіваюся, що міністерство рибальства і океанів розслідує ці випадки, щоб з’ясувати, хто це зробив, і призведе винного в суд, оскільки це є порушенням закону».

Однак Стефані Лейр, професор ветеринарної медицини в Університеті Монреаля, цілком допускає, що винними могли бути дикі тварини. За словами вченого, мерлятники швидко атакують труп тварини і починають саме з голови — носа, вух і рота.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button