Земля

Вчені: Мусони змінюють свою поведінку через потепління

Значне потепління зараз можна відстежити в будь-якій точці Землі, в Індії також поширене це явище. Дослідники кажуть, спека стає причиною зміни мусонів, а прогноз дощів – національним пріоритетом.

Мешканці Індії, які займаються сільським господарством, розраховують за прогнозами, коли краще засіяти та зібрати урожай. Але фахівці, визначаючи прогнози погоди, не можуть точно визначити, чи пройде мусонний дощ, адже, не дивлячись на прогрес, сучасна наука не володіє достатньою кількістю даних про них.

Експерти заявили, ці опади впливають на атмосферу і температуру води, вони підозрюють, що саме мусонні дощі впливають на кількість льоду в Антарктиді. Детально вивчити цю проблему і сказати точно, дуже складно, виявилося, що через потепління, мусони мають мінливу поведінку. Антропогенна зміна клімату у відповіді за температуру океану поблизу екватора в Азії, що впливає на випадіння опадів і індійський мусон.

У зв’язку з потеплінням кількість мусонних дощів над Східною Азією зросте. За відомостями, на опади в Індії впливають теплі води, які зараз розширюють свої території. Вченими було оголошено, що, якщо підвищення температур не припиниться, стане ще важче робити прогнози, визначаючи наближення мусонних дощів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button