Технології

У мережі з’явилося фото бурильної машини Ілона Маска

В The Boring Company зайняті справою: нова компанія Ілона Маска бурить тунелі, щоб позбавити співробітників підприємств від пробок, але бурильні машини, за допомогою яких риють нові об’їзди, сфотографувати ніхто з персоналу досі чомусь не здогадався. Тому один з фахівців SpaceX вирішив виправити цю помилку і поділився гарною фотографією машини у себе на сторінці. Потім, мабуть, він одержав за це нагінку, так як фото дуже швидко зникло, але спритні хлопці з Business Insider встигли зробити скріншот, а потім перезалили його до себе, щоб він знову не загубився.

Значні габарити бурильної машини можна оцінити завдяки кадрам. Судячи з усього, апарат ніяк не менше шести метрів у діаметрі, завдяки чому він зробить не найвужчі тунелі вже в найближчому майбутньому.
В сети появилось фото бурильной машины Илона Маска
Про те, що його замучили пробки, Ілон Маск вперше розповів в грудні минулого року, а вже в лютому 2017 його нова команда фахівців стала до роботи і почала рити невеликий пробний тунель, який, цілком імовірно, незабаром стане основою підземної транспортної мережі. У перспективі Маск планує створити багаторівневу систему тунелів, призначених як для звичайного автомобільного транспорту, так і для високошвидкісних ліній Hyperloop.

Поки Маск не почав копати за територією, що належить SpaceX, проблем не виникне, але, якщо ж він вирішить продовжити роботи на землі, яка йому не належить, йому знадобиться зібрати купу дозволів від уряду. Мабуть, пробний тунель повинен буде переконати владу в тому, що продовжувати буріння необхідно.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button