Земля

У «німецькому Стоунхенджі» виявлені сліди жертвоприношень жінок і дітей

При розкопках в «німецькому Стоунхенджі» виявлені людські переламані черепа і реберні кістки, що може свідчити про давні жертвоприношення.

Археологи виявили кістки людей і тварин, посудини для пиття і кам’яні млини, поховані в ямах, на місці розкопок біля села Пеммельте (Pеmmelte), розташованого в Німеччині приблизно в 130 кілометрах на північний захід від Берліна. Людські рештки належать до 2300 році до н. е.

«Останні хвилини життя жертв були жахливими: судячи з усього, вони були викинуті або виштовхнуті в яму. У одного підлітка руки зв’язані», — сказав дослідник Державного управління по збереженню історичних пам’яток у Баден-Вюртемберзі Андре Спацієр (Andrк Spatzier). Він додав, що стародавній народ також використовував пам’ятник як місце для проведення ритуалів.

«Німецький Стоунхендж» — доісторичний круговий пам’ятник, побудований з дерев’яних або кам’яних споруд. Він складається з декількох концентричних кіл, діаметр найбільшого досягає 115 метрів. Як і англійський Стоунхендж, ритуальна споруда біля села Пеммельте враховує рух сонця, рівнодення і сонцестояння.

Кнопка «Наверх»
Закрыть