Земля

У Папуа-Нова Гвінея розташовані найбільш небезпечні вулкани на Землі (фото)

У Папуа-Нова Гвінея розташовані безліч дуже небезпечних вулканів, які стали причиною найбільших вивержень на Землі за останні тисячі років. Дакатауа, Паго, Тавуи, Біллі-Мітчелл, Рабауле, Улавун, Лолобау, Ламінгтон, Каркар, Манам і Лонг-Айленд ось неповний перелік вулканів, що відзначилися найпотужнішими виверженнями.

67a29946ba5a67a3dfd0660ecd4793de
Вулканологи вважають, що саме в Папуа-Нова Гвінея може статися найбільш серйозне і катастрофічне виверження вулкана, а можливо і відразу кількох. Вони відзначають, що виверження 1951 року на вулкані Ламінгтон, призвело до найпотужнішого вибуху, утворення пірокластичних потоків і величезних викидів попелу в результаті чого загинуло понад 3000 чоловік. Ця жахлива подія забулася і місцеві жителі знову селяться поряд з вулканом.


Вулкан Рабауле розташований на острові Газель нагадав про себе в 1930 році і в результаті загинуло понад 600 осіб.

Зараз в Папуа – Новій Гвінеї відзначається затишшя перед бурею, вулкани практично не проявляють активності, але це оманливий спокій. Протягом цього року, викидами попелу і газу нагадували про себе вулкани Лангіла, Багана та Улавун.


Папуа – нова Гвінея це міна сповільненої дії, яка загрожує не тільки тим, хто живе поруч з вулканами, але і несе в собі загрозу для всієї нашої цивілізації, адже якщо ця “міна” рвоне, то це буде мати сумні наслідки для всього людства.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button