Земля

У Північній Дакоті мисливець більше 10 км переслідував йєті (фото+відео)

Досвідчений мисливець з американського штату Північна Дакота стверджує, що він переслідував легендарну і невловиму «снігову людину», яку в тих місцях називають Сасквачем, протягом більше 10 кілометрів.

fa1562874f8d41355f6620b2f099a766

Після того, як в Різдво подруга Крістофера Бауера помітила у вікні на кухні велику волохату істоту, мисливець вирушив на вулицю і виявив на снігу величезні сліди.

«Вона сказала, що побачила величезного, волохатого і потворного монстра. Я б теж так описав його, якби побачив, що Саскватч дивиться в моє вікно», – сказав Бауер.

За словами Бауера, стежка, утворена відбитком босих ступень простяглася на неймовірні 10 кілометрів і, в кінцевому підсумку, перетнула шосе і зникла. Мабуть, величезна істота пішла у гори.

Ґрунтуючись на своїх знаннях про місцевих тварин, мисливець переконаний, що сліди, які мають більше 45 см завдовжки та 20 см завширшки, могла залишити тільки «снігова людина».

Залишені істотою сліди

Крістофер Бауер також повідомив, що відстань між ступнями була близько півтора метрів.

Мисливець сказав, що істота зупинялася два рази, щоб зловити в снігу що-небудь їстівне, наприклад, бабака або полівку.

На щастя, під час погоні за криптидом Бауер зробив кілька фотографій, які відправив професору Джеффу Мелдраму, експерту з Університету штату Айдахо, який відповів, що відбитки виглядають багатообіцяючими.

Скептики, без сумніву стверджують, що Бауер помилився або став жертвою розумної містифікації. Проте малоймовірно, щоб такий досвідчений мисливець міг помилитися у визначенні таких унікальних слідів. До того ж, не кожен зважиться зробити більше 10 км по снігу, щоб підробити сліди Саскватча.

Відеорепортаж ABC про мисливця і єті


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button