Екологія

У Польщі побудують перший в ЄС завод з переробки акумуляторів електромобілів

У Польщі буде побудований перший в ЄС завод з перероблення акумуляторів електромобілів, батарейок та інших металовмісних відходів.

Проєкт вартістю 182 мільйони євро реалізує польська переробна компанія Elemental Holding, передає balkangreenenergynews.com.

Завод буде виробляти вторинні метали та інші матеріали, які можуть бути повторно використані у якості сировини для нових батарей або інших пристроїв, забезпечуючи важливу послугу у ланцюжку створення вартості літій-іонних батарей.

Виробництво і використання перероблених акумуляторів і металів може скоротити викиди вуглецю до 98% у порівнянні з їх первинними аналогами, а також до більш ефективного використання дефіцитних природних ресурсів.

Завод стане першим в ЄС і одним з перших у світі.

Європейський банк реконструкції та розвитку заявив, що схвалив кредит у розмірі 25 мільйонів євро для Elemental Holding у рамках ширшого пакета для фінансування будівництва новаторського об’єкта, одного з перших у світі з перероблення відпрацьованих літій-іонних акумуляторів для електромобілів та інших відходів, що містять метали, які мають вирішальне значення для електронної мобільності.

Цей об’єкт у Польщі передбачає впровадження найсучасніших інноваційних технологій, доповнюваних і спільно фінансованих польським Національним центром досліджень і розробок (NCBR) за підтримки Європейської комісії.

Польська компанія Elemental Holding збирає та переробляє метали платинової групи та електричні відходи. Вона працює у Польщі, інших європейських країнах, на Близькому Сході і у Сполучених Штатах Америки.

Натхнення: ecotown.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button