Здоров'я

У сезон інфекцій потрібно пити чай з чорним перцем

Відповідаючи, чому потрібно пити чай з чорним перцем, фахівці констатують: він сприяє підвищенню імунітету завдяки своїм антимікробним і протизапальним властивостям. Крім підвищення імунітету, чай з чорним перцем корисний для контролю ваги.

Image by Pixabay

За умов сезону інфекцій, який в цьому році поєднується з епідемією коронавірусу, потрібно приділити особливу увагу своєму імунітету, способу життя, нагадують медики. Слід використовувати всі прийнятні способи знизити особистий ризик зараження вірусом, а також ускладнень або серйозних симптомів у випадку, якщо у когось розвинеться COVID-19.

Для підтримки імунітету в сезон інфекцій індійські фахівці рекомендують використовувати чорний перець – конкретно пити чай з чорним перцем. В Індії порошок чорного перцю або подрібнені горошини чорного перцю традиційно використовуються в якості домашнього засобу лікування застуди, закладеності носа, кашлю. Вважається, що він допомагає при болю в горлі, допомагає зменшити запалення в організмі, перешкоджаючи розвитку серйозних симптомів інфекції.

«Чай з чорного перцю багатий антиоксидантами і може допомогти в підвищенні імунітету, оскільки має антимікробні та протизапальні властивості», – наводиться експертна думка на порталі Times Now.

Однак чай з чорного перцю не тільки допомагає вилікувати інфекцію або запобігти ним, він також перешкоджає росту жирових накопичень.

Підвищує метаболізм. Чорний перець містить піперин – з’єднання, що прискорює процеси обміну речовин. Хороший метаболізм є ключем до втрати ваги, він означає високу швидкість спалювання джерел живлення для отримання енергії: завдяки цьому їжа використовується повністю для діяльності організму, що не відкладаючись у вигляді жиру.

Робить ситим. Дослідження показують, що гостра їжа змушує людину швидко відчувати насичення і залишатися ситим довше. Оскільки чорний перець може зробити будь-яку їжу або напої гострими, він може допомогти приборкати апетит і прискорити втрату ваги.

Експерти нагадують, що надлишок жиру і ваги є несприятливим фактором при зараженні багатьма інфекціями (включаючи коронавірус) – при його наявності підвищується ймовірність ускладнень, виснажливого перебігу хвороби.

Натхнення: www.medikforum.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button