Здоров'я

Вчені розповіли про користь солодощів для організму

Вчені назвали десерти, вживання яких сприятливо позначається на здоров’я. Також фахівці розповіли про користь для організму деяких натуральних солодощів.

Про те, як багато шкоди організму приносить велика кількість солодкого в раціоні, було написано вже незліченну кількість статей, заснованих на безлічі проведених фахівцями експериментів і тестів. Експерти давно довели, що ласунам їх раціон може обернутися руйнуванням зубів, проблемами зі шкірою, ожирінням, цукровим діабетом та іншими захворюваннями. Це, безперечно, правда, однак варто пам’ятати, що вживання продуктів, які містять глюкозу у невеликих дозах здатне приносити також і користь.

Кондитерські вироби є хорошим джерелом енергії, з-за високого вмісту глюкози, і радості, оскільки стимулюють вироблення організмом гормону серотоніну. Натуральний мармелад є відмінним джерелом пектину, який зменшує кількість «шкідливого» холестерину, а мед корисний для здоров’я ударною дозою магнію, марганцю і заліза. Морозиво насичує організм тваринними білками, шоколад покращує кровотворення, а халва з арахісом стимулює обмінні процеси і налагоджує роботу кишківника. Також солодощі здатні надавати сприятливий вплив на гормональний фон у жінок.

Однак, незважаючи на безперечну користь деяких десертів і натуральних солодощів, вчені відзначають, що їх кількість в раціоні має бути невеликою. Це допоможе отримати від продуктів необхідну користь, але при цьому не стати жертвою їх шкідливих властивостей і підвищеної калорійності.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button