Фото

У США сфотографували ангела, який тримає в руці меч

В американському штаті Мічиган камера спостереження зняла ангела. 54-річний пожежний Глен Торман стверджує, що пристрій, який реагує на рух, сфотографував небесного охоронця його будинку в містечку Іст-Джордан.

Камера, встановлена на вікні, зробила вночі два знімки з різницею в одну-дві секунди. На одному з них ангелоподібну крилату фігуру, що висить у повітрі, видно чітко, на іншому — піднімається вгору і вже частково ховається з виду. Ангел тримав у руці меч.

Торман говорить те, коли вранці він переглянув знімки, то був вражений. «Я подумав: „Уау! Це ангел!“. Чесно, у мене з очей потекли сльози. Я відразу послав фото моїй дружині і пастору. І пастор відразу ж підтвердив: „Це ангел“», — Торман.

Глен каже, що його сім’я дуже релігійна і постійно молить Бога про ангелів-хранителів. «Я і без того твердо вірую в Господа, а це ще тільки зміцнило мою віру… Це реально, Бог реальний, ангели реальні і чудеса трапляються», — говорить пожежний.

Скептики, втім, вважають, що це може бути нічний метелик, який занадто близько підлетів до лінзи. Але Гленн каже, що для метеликів зараз дуже холодно — після тривалої зими ще не скрізь розтанув сніг. І, якщо б це і правда була комаха, камера зреагувала б раніше і зробила б ще кілька фотографій.

«Моя камера зробила безліч знімків, але я ніколи не бачив нічого подібного», — наполягає американець. Денеелль Моес, пастор церкви, яку відвідує сім’я Тормана, також не має сумнівів, що на фото зображений ангел. «Ми віримо, що Бог посилає ангелів, щоб охороняти нас, коли ми молимося», — говорить священик.

Кнопка «Наверх»