Екологія

У Таїланді помер дельфін, проковтнувши 80 пластикових пакетів

На півдні Таїланду помер чорний дельфін, який проковтнув 80 пластикових пакетів, пише The Independent з посиланням на місцеву владу.

Його вирвало п’ятьма пакетами, поки фахівці-зоологи намагалися його врятувати. Пакети загальною вагою вісім кілограмів застрягли у тварини в шлунку і в горлі, не дозволяючи йому ковтати і перетравлювати їжу.

Як зазначив біолог-океанограф Тон Тамронгнавасават, через проковтнуті пакети дельфін не міг вижити, оскільки вже був не здатний приймати їжу.

“Якщо у вас в шлунку вісімдесят пакетів, можете вважати, що ви вже померли”, — сказав він.

Щорічно в Таїланді через пластикові відходи гине більше трьохсот морських мешканців, включаючи дельфінів, черепах і китів, додав Тамронгнавасават.

Китай, Індонезія, Філіппіни, В’єтнам і Таїланд — найбільші забруднювачі навколишнього середовища, на ці п’ять країн припадає більше половини всіх пластикових відходів. За підрахунками фахівців, якщо не буде вжито заходів, то через десять років кількість пластикового сміття у світовому океані потроїться.

Чорні дельфіни, або гринди можуть досягати в довжину більш восьми метрів і важити до трьох тонн. Вони відрізняються доброзичливим характером та живуть у зграях, пересуваючись на великі відстані.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button