Головна / Людина / Як має виглядати «ідеальний чоловік»

Як має виглядати «ідеальний чоловік»

Британський лейбл чоловічого одягу Jacamo провів дуже цікавий і незвичайний експеримент.

Фахівці компанії опитали кілька тисяч чоловіків і жінок на предмет того, як повинен виглядати ідеальний чоловік. Такий, за якого не гріх вийти заміж і народити від нього дітей. Ось результати:

3-15-03-2015-600-315

Як ви думаєте, якого чоловіка «намалювали» жінки, а якого — чоловіки?

Загалом, це може вас здивувати, але хлопець праворуч — це справжній ідеал краси для жінки. А хлопець зліва — такий, яким, на думку самих чоловіків, повинен бути ідеальний хлопець у поданні жінок.

Фахівці з Jacamo кажуть, що коли мова заходить про довгострокові відносини, то 72% жінок воліють, щоб їх чоловік виглядав як «простий хлопець, що живе по сусідству». Атлети з ідеальною фігурою потрібні менш ніж 10% опитаних дівчат!

Читайте також: Чоловіки щасливіші від жінок

Загалом, це досить несподіваний поворот, чи не так? Самі чоловіки вірять, що жінкам потрібні хлопці з волоссям, як у Джастіна Бібера, обличчям Джерарда Батлера і фігурою Кріштіану Роналду. Жінки ж, якщо не вважати підлітків і студенток, вибирають чоловіків, чия зовнішність — «звичайна», тобто нічим не примітна.

Ось ідеальний хлопець з точки зору самих хлопців:

2-15-03-2015-600-640Це дослідження в черговий раз довело, що чоловіки не мають ні найменшого уявлення про те, чого насправді хочуть жінки.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
А ось ідеальний хлопець з точки зору жінок, налаштованих на довгострокові відносини:

1-15-03-2015-600-503Вони хочуть бачити поруч біля себе простих, але освічених, не позбавлених почуття гумору хлопців.

«Жінки захоплюються хлопцями з ідеальною фігурою, але тільки коли мова йде про випадковий секс або персонажах з кіно. Але заміж вони все одно вийдуть за» звичайних «хлопців, які не страждають нарцисизмом і надмірною турботою про себе», — говорять автори дослідження.

Читайте також: Топ 10 речей, які чоловіки не люблять у жінках

І додають: більшість жінок побоюється будувати відносини з людьми, які більшу частину свого життя присвячують догляду за собою, тому що з цих егоїстів навряд чи вийдуть турботливі батьки!

Тим не менш, цей же соціологічний експеримент показав, що 62% британських чоловіків як і раніше вірять, що вони стануть користуватися більшим успіхом у жінок, якщо зможуть наростити м’язи в спортзалі і «підтягти фігуру».

Загалом, ставтеся до питань турботи про своє тіло без особливого фанатизму. Все одно цього ніхто не оцінить …

Натхненя: lifter.com.ua