Главная / Людина / Чоловіки щасливіші від жінок

Чоловіки щасливіші від жінок

 
 

scastiaДослідники з Великобританії з’ясували, що в багатьох аспектах сучасного життя представники сильної статі відчувають більше задоволення в порівнянні з жінками, передає видання «Daily Telegraph».

У чоловіків, як показали результати дослідження за участю жителів Великобританії, проведеного організацією Benenden Health, був відзначений більш високий «рівень щастя» в семи аспектах життя з 12.

У список цих життєвих аспектів увійшли: рівень зарплати, зовнішність, перспектива кар’єрного росту, ставлення інших людей, вага тіла, загальна фінансова ситуація, а також гарантія зайнятості.

Жінки відчували себе щасливішими, напротивагу протилежній статі в плані любові, інтимного життя, а також в плані здоров’я і місця проживання. Також материнство приносить жінці щасливе наповнення життя, а щоби залишатися модною та красивою стильний http://www.happymum.com.ua/ від Happymum саме те, що ви потребуєте.

У середньому, згідно з результатами дослідження, рівень достатку життям серед дорослого населення Великобританії складає 64%.

«Враховуючи похмуру погоду, песимістичні економічні прогнози, включаючи фінансову скрутність, все ж приємно виявити, що в більшості випадків настрій у Великобританії здається досить позитивним …», — зазначив Пол Кінан, дослідник з Benenden Health.

[poll id=»1″]

 
comments powered by HyperComments