Людина

Дослідники назвали ідеальну тривалість сексу

Автори нових лабораторних і клінічних досліджень заявили, що завдяки здійсненню експериментів їм вдалося встановити ідеальну тривалість сексу. Слід зауважити, що ініціаторами дослідів стали співробітники одного з медичних центрів Сполучених Штатів Америки. Під час здійснення спостережень лікарі задіяли 15 тисяч представників слабкої і сильної статі. При цьому 80% респондентів мали гетеросексуальну орієнтацію. Дослідники просили добровольців відповісти на кілька запитань, що стосуються тривалості їх статевих актів. На думку науковців, завдяки реалізації нових проектів фахівці зафіксували, що середня тривалість сексу серед учасників спостережень становила 10 хвилин. Медики стверджують, що багато респондентів мали бажання продовжити цей час.

Представники сильної статі, які брали активну участь в дослідженнях, заявили, що в ідеалі їм необхідно близько 20 хвилин. Дівчата прийшли до висновку, що ідеальний секс повинен тривати більше 20 хвилин. Під час здійснення дослідів психологи відзначили, що 55% жінок і 30% хлопців симулювали оргазм. Майже 9% опитаних юнаків і дам щодня займалися самозадоволенням.

Провідні дослідники встановили, що ідеальна тривалість сексу становить від 15 до 20 хвилин. Підсумки нових випробувань підтвердили підсумки проведених раніше експериментів. Науковці з Університету Кентуккі повністю погодилися з колегами з Університету Пенсільванії. Фахівці сподіваються, що їх досліди стануть корисними для здійснення подальших лабораторних і клінічних проектів.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button