Людина

Як розпізнати або приховати зраду: практичні поради

Існують перевірені способи дізнатися, чи зраджує вам кохана людина? Які симптоми вказують на походеньки «наліво»?
Зраджують не лише чоловіки. Але саме на чоловічому прикладі найпростіше показати, як людина заводить інтрижку на стороні та проколюється на ній. Отже, як розпізнати зраду, якщо в ній не признаються. (Це, по суті, керівництво чоловікові, як приховати зраду, але ми цього не говорили.)

Ваш чоловік раптово змінив кілька давніх звичок. Приміром, звички у випадку зради стають фінансово більш витратними: сигарети чоловік купує дорогі, може зацікавитися недешевими парфумами. У чоловіка, який зраджує не просто заради сексу, але який закохався, можуть з’явитися нові слова і звороти, які більше властиві жінкам. У суспільстві ловелас починає вести себе більш розкуто і вільно, ніж раніше: коханка дуже підвищує впевненість у своїй привабливості, і чоловікові тепер не складно фліртувати з усіма жінками.

Якщо раніше костюм або нову сорочку ваш чоловік надягав тільки після ваших слізних прохань, та й то – тільки на весілля до кращого друга, а тут для «зустрічі з приятелем» він риється в шафі і приміряє весь одяг по черзі, підбирає краватку або йде в магазин за новою сорочкою, справа нечиста. Можуть з’явитися нові «чоловічі» аксесуари – дорогий гаманець, новий годинник. Коротше, чоловік починає звертати увагу на свій зовнішній вигляд і намагається його вдосконалити.

Можна не питати, як розпізнати зраду, якщо ваш чоловік забув удома обручку або прийшов додому без неї зі словами «забув надіти після того, як помив руки». Якщо таке сталося один раз, може це нічого і не значить. Але другий раз – це вже не випадковість. Чоловікам не властиво знімати обручки ні за яких обставин, хіба що разом з пальцем або з печаткою про розлучення.

Як приховати зраду чоловікові, якщо у нього є машина, в якій він підвозить коханку? Складно. Тому що можна забути про те, що сидіння відсунуте на три сантиметри, а дружина відразу ж відчує незвичне становище. Занадто часті заїзди на автомийку, чистота в салоні, незвичні недопалки в попільничці (особливо тонких сигарет) – все це і багато іншого вказує на те, що в автомобілі буває інша жінка. А ще машина раптово почала часто ламатися, і на лагодження потрібні гроші. І, звичайно, чоловікові доводиться годинами стирчати у віддаленому автосервісі, щоб дочекатися, поки авто полагодять.

Взагалі постійні запізнення додому після роботи, якщо раніше їх майже не бувало, – один з найяскравіших ознак зради. На коханку потрібно чимало часу.

Якщо чоловік після роботи занадто завзято біжить в душ, а раніше його туди навіть перед сном було не заштовхати, то причина не в зміні сезонного потовиділення, а в зраді. Таким чином зрадник намагається змити з себе запах іншої жінки.

Ви несподівано помічаєте якісь новенькі прийоми в ліжку. Хоча десять років до цього весь ваш секс зводився до місіонерської пози. Спробуйте запитати, звідки у нього ці нові знання та навички? У кращому випадку він дратівливо відповість, що прочитав у книжці. У гіршому – зніяковіє і змінить тему.

У вас стало менше доступу до його особистих гаджетів і файлів. З’явився пароль на комп’ютері, телефон тепер не валяється де попало, а чоловік носить його з собою навіть у ванну. Навіщо телефон у ванній? На питання теж відповіді дивні. Ви все ще вірите цим безглуздим поясненням про те, що в дев’ять вечора може зателефонувати важливий клієнт або що на комп’ютері зберігаються вкрай важливі робочі файли, які ви можете випадково стерти?

У вашого чоловіка незвичайно гарний настрій без явної причини. Коли ви запитуєте, що його так збадьорило, то у відповідь не чуєте конкретної відповіді, лише розпливчасте «Так, день хороший» або «Успішні переговори».

У вас стало менше сексу. Чоловік пояснює це втомою на роботі або складністю завдань, які він зараз вирішує. Хоча раніше у нього вистачало сил на все. Симптом, який свідчить про те, що у вашого чоловіка сексу достатньо.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button