Здоров'я

Як стати сурогатною мамою?

Зважилися , але не знаєте, що робити далі і до кого звертатися? Ми вам допоможемо! Але варто сказати, що лише одного вашого бажання допомогти бездітній парі недостатньо. Не варто забувати про головні вимоги, які вирішать бути вам сурогатною мамою чи ні. 

1-10-11-2016-600-653

Вимоги до сурогатної матері:

  • Наявність власної, повноцінної та здорової дитини;
  • Бажання співпрацювати;
  • Резус крові повинен бути позитивним (щоб надалі уникнути негативних наслідків);
  • Вік від 20 до 35 років;
  • Відмінне здоров’я, як психологічне, так і соматичне;
  • Відсутність шкідливих звичок, таких як куріння, неконтрольований прийом алкоголю або прийом будь-яких наркотичних речовин;
  • Попередні пологи без застосування кесаревого розтину.

Усвідомивши, що ви підходите, а також ознайомившись з усіма нюансами і ризиками, ви задаєте питання: Як стати сурогатною мамою? Ми пропонуємо звернутися до нас, наш центр сурогатного материнства “Артеміда” надасть підтримку на протязі кожного етапу зачаття і вагітності, а також у нас ви завжди зможете отримати юридичну, медичну, і що найголовніше психологічну допомогу безкоштовно.

Для більшості бездітних пар, процедура сурогатного материнства є останнім шансом на здійснення мрії про власну дитину. Тому жінка, яка вирішила стати сурогатною мамою зобов’язана розуміти всю відповідальність за виношування чужого малюка.

Наш центр сурогатного материнства «Артеміда» створює комфортні умови для жінок, які мають бажання стати сурогатною мамою. Ми оплачуємо всі необхідні аналізи і укладаємо юридично «чистий» договір між біологічними батьками і сурогатною мамою.

Також ми організовуємо проведення пологів для жінки в провідних пологових будинках Києва. Також варто відзначити, що після згоди на процедуру сурогатного материнства, за жінкою закріплюється менеджер, до якого можна подзвонити в будь-який час і поставити запитання які вас тривожать, а також він завжди допоможе вирішити всі проблеми, пов’язані з програмою.

Послуги сурогатної мами оплачуються, а також буде здійснюватися щомісяця компенсація, за якісне харчування жінки і за комунальні послуги. Вартість сурогатного материнства в нашому агентстві складає від 8 000 до 10 000 євро.

Центр сурогатного материнства “Артеміда”, запрошує всіх бажаючих жінок, які відповідають вимогам, допомогти бездітній парі випробувати бажані батьківські клопоти.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button