Різні цікавинки

Краса по-англійськи у вас вдома

Англійський стиль в інтер’єрі все одно, що особа «блакитних» кровей, яка знає собі ціну, але не виходить за рамки пристойності, з думкою якої не просто рахуються, а й поважають. Дійсно, класичний англійський стиль за багато десятиліть просочився розкішшю, але не химерною і пафосною, а лаконічною і презентабельною. Він знаходиться поза часом і користується популярністю в інтер’єрах будинків і офісів людей різний поглядів і релігійних переконань.

Краса по-англійськи у вас вдома

Як визначити http://misterchester.ru/ в англійському стілі

Визначення англійського стилю в м’яких меблів не викликає особливої ??складності:
– Це завжди дорогі добротні матеріали, які мають великий термін служби;
– М’яка, в більшості своїй простьобана, оббивка з високоякісної тканини;
– Іноді наявність декоративного оздоблення у вигляді різьблення по дереву або вкраплень з дорогоцінних металів.

anhlijskij_styl02_500

Такі меблі передається у спадок і стають сімейною реліквіей. Дівани в англійському стилі тяжкі і масивні, але при цьому лаконічні в дизайні. Для їх виробництва використовуються такі породи дерева, як дуб, тис, горіх, клен, ясен. Основними оббивними матеріалами є гобеленові тканини і шкіра, які часто простьобані як пухові одіяла. Колір м’яких меблів в англійському стилі може бути будь-яким, але тканина повинна виглядати благородно, саме тому приділяється велика увага її фактурі і якості. Меблі мають оббивку як однотонного кольору (що характерно для шкіри), так і з малюнком, наприклад, смужкою, горошком, рубчиками, курячою лапкою і т.д.

anhlijskij_styl01_500

Особливе місце серед м’яких меблів займає шкіряний диван в англійському стилі – це безперечна класика. Він не має конкурентів, та й, як кажуть, “королі не змагаються”. Широко відомими моделями є Честерфілд – стьобані дивани з використанням гудзиків («каретна стяжка»). Перше зображення такого дивана датовано 1857 роком. Особливо красиві вони в шкірі темних кольорів. Ці дивани визнані істинним відображенням класичного стилю старої доброї Англіі. Ще однією популярною моделлю є диван, що має закруглені пухкі форми і прикрашений «спідницею». М’який і місткий, але не громіздкий. З рельєфною фактурою оббивки і хитромудрим привабливим малюнком.

anhlijskij_styl_500

Стриману розкіш характерну для англійського стилю добре підкреслюють м’які меблі на гнутих дерев’яних ніжках, прикрашених різьбою. Щоби представити класичне крісло в англійському стилі, досить згадати про старовинні важкі крісла з високими спинками і вигнутими ніжками, які нагадують мініатюрні копії тронів. Вони чудово виглядають у шкіряній або гобеленовій оббивці. Модним напрямком у м’яких меблів англійського стилю стали крісла- лежанки. Вони виглядають велично і особливо доречні в інтер’єрах віталень, де передбачений камін. Незважаючи на м’якість і легкість м’яких меблів в англійському стилі, важливим декоративним елементом є подушки. Їх завжди багато, причому не тільки на диванах, а й кріслах. Колір тканини чохлів може бути як в тон меблів, але прикрашений якимось малюнком, так і повністю контрастним. За рахунок цього створюються необхідні акценти в інтер’єрі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button