Різні цікавинки

Як вибрати бронедвері?

bronedveri-mdf-3_250Так як бронедвері користуються широким попитом, тому і фірм, що продають і встановлюють вхідні двері, стає все більше. На жаль, не всі фірми, що продають двері, можуть запропонувати якісний товар або здійснити професійну установку. Це все пояснюється відсутністю співробітників з необхідними навиками і бажанням скоріше заробити на потребах людини, яка все це оплачує. Звичайно, якщо ви замовляєте бронедвері в Києві у професіоналів, таких як фірма longavita, вам гарантована якість.

Професійна установка броньованих дверей виглядає таким чином: стіна охоплена зовні і зсередини профілем, який утворює порожнину обхвату. Коли в порожнину зазвичай заливають цементним розчином і який застигає в ній, стіна з дверима стають одним цілим. Саме це міцно утримує двері в стіні, і вибити її можна, хіба що, тільки зі шматком стіни. Проте часто трапляється, що фірми замість товстої дверної коробки ставлять тонку, з куточка, щоб не зменшувати ширину прорізу для дверей.

У старих будівлях установка міцної бронедвері не складає труднощів, так як встановлена перед цим дерев’яна коробка з легкістю “виходить” зі стіни і на її місце встановлюється металева. Але коли спочатку встановлена ??металева коробка, то витягти її дуже складно, а якщо встановити коробку поверх старої, то це, на жаль, значно зменшує простір вхідних дверей. Таким чином, установка дверей пов’язана з труднощами, тому під час установки зверніть увагу на роботу монтажників – наскільки професійно і вірно вона здійснена.

Бронедвері купуються з розрахунком, що прослужать довгі роки. Якщо Ви бажаєте разом з придбанням двері отримати відчуття безпеки і спокою, з відповідальністю підійдіть до вибору фірми виробника і продавця бронедверей. Якщо ви в чому-небудь сумніваєтеся – завжди можете проконсультуватися у кваліфікованого фахівця. Зараз існує безліч інтернет-магазинів, які пропонують надійні бронедвері, куленепробивні або вогнетривкі. Зазвичай на сайтах розміщують і каталог продукції, яку вони пропонують з описом і докладними характеристиками дверей, порадами, які стосуються вибору замків і фурнітури. Там же, найчастіше, розміщено і кілька статей, які стануть в нагоді у виборі бронедверей. А якщо у Вас ще будуть питання, Ви маєте можливість скористатися консультацією висококваліфікованого фахівця, який допоможе вибрати потрібні двері.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button