Екологія

Велосипеди з бамбука

Рама велосипеда і ручки виготовлені з особливого типу бамбука, який досить рідко зустрічається у В’єтнамі. Його важко заготовлювати через природні шипи, але Муой каже, що цей тип тернистого бамбука є міцним і відмінно підходить для виготовлення велосипедних рам. Обраний шматок бамбука стає частиною велосипеда тільки після термообробки…

bamboo_bike_450

Спробувавши справжній велосипед з бамбука туристи залишаються задоволені. Для європейців майстер робить трохи більші за розміром рами. Два прототипу бамбукових спортивних велосипедів для велотреку вже відправлені до Нідерландів.

Во Тан Муой радий, що екологічно чистий транспорт з природних матеріалів, зроблений його руками, подобається людям. Велику партію екзотичних туристичних велосипедів вже чекають в Данії.

Читайте також: SunCycle – велосипед на сонячній батареї

Робота майстра повністю відповідає настроям в місцевій адміністрації. Нгуен Ван Дунг, заступник голови народного комітету Хой Ан, з 25 березня пересадив усіх міських чиновників на велосипеди, щоб поліпшити екологію в місті і зробити його більш привабливим.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button