Головна / Різні цікавинки / Як вибрати чоловіка?

Як вибрати чоловіка?

Це питання як ніяке інше актуальне для кожної жінки. Як вибрати чоловіка, щоб жити з ним душа в душу протягом усього життя, не розчаруватися у шлюбі, зберегти любов і тепло відносин через десятиліття? Чи варто підходити до вирішення цього питання за принципом «стерпиться — злюбиться» або шлюб на довгі роки можливий тільки з любові? А може, сучасна благополучна сім’я можлива тільки в результаті шлюбу за розрахунком? І нарешті, які саме вимоги пред’являти до кандидата в чоловіки?

Шлюби бувають різні

Якщо ви націлені на те, що створення сім’ї можливо тільки в результаті сильної любові і великої пристрасті, якщо ви впевнені, що з милим буде затишно навіть в курені, якщо почуття і емоції у відносинах для вас на першому місці — напевно ви навіть і не ставите питанням, як правильно вибрати чоловіка. Адже для такої романтичної особи відповідь очевидна — найголовніше, щоб поруч була кохана людина, а любов допоможе закрити очі на недоліки. Варто визнати, що такий підхід в корені не вірний, тому що через кілька місяців після шлюбу рожева пелена спадає з очей закоханої, і недоліки молодого чоловіка, які здаються спочатку такими милими і незначними з часом стають цілком очевидними, тяжкими і заважають щасливо жити.

Як вибрати чоловіка?

 

Інша категорія жінок, на противагу романтичним дівчатам, прагне вийти заміж за певний тип чоловіка, чітко змалювавши в своєму розумі його головні якості. Як правило, найчастіше в цьому списку фігурують матеріальне благополуччя і сильний характер. Щоб за чоловіком, як за кам’яною стіною — і ніяк інакше. Таких жінок чекає інша біда — не зважаючи на почуття, вони також будуть нещасні в шлюбі і не зможуть зробити щасливим свого чоловіка. До того ж, зовні впевнений у собі чоловік може виявитися сімейним тираном, а матеріально незалежний влізти в борги або програти велику суму в казино. Якщо любові не було спочатку, жінка навряд чи намагатиметься зберегти відносини і рятувати шлюб.

Тому найвірніший спосіб, як вибрати чоловіка — це поєднувати почуття і раціональний підхід, коли ви спілкуєтися з майбутнім обранцем з допомогою чату RomanceCompass.com. Так, в майбутнього чоловіка неодмінно потрібно закохатися і в той же час пред’являти йому певні вимоги. Адже щасливий шлюб відбудеться тільки в тому випадку, коли любов будуть йти рука об руку з взаємоповагою, взаєморозумінням, умінням підлаштовуватися один під одного і прагненням вдосконалюватися в ім’я своєї другої половинки.

Як правильно вибрати чоловіка: знак якості

Звичайно, список вимог до майбутнього чоловіка у кожної жінки свій. Однак існує ряд критеріїв, на які рекомендується спиратися при виборі чоловіка.

Спільність поглядів, інтересів, життєвих цінностей і планів на майбутнє. Безумовно, це багато в чому визначає долю шлюбу. Звичайно, безглуздо шукати чоловіка, який буде вашою точною копією в питанні захоплень і поглядів на життя. Однак глобальні життєві цінності у вас все-таки повинні збігатися. Скажімо, якщо ви обожнюєте дітей, а він зовсім до них прохолодний і відносить себе до чайлдфрі — навряд чи у вас вийде благополучний шлюб. Або якщо ви віддаєте перевагу активне життя (вечірки, клуби, подорожі), а він по своїй натурі домосід і любить проводити вечори з філіжанкою чаю біля телевізора, а відпустку з задоволенням витратить на ремонт свого кабінету — це теж не ваша доля. І не варто сподіватися, що в шлюбі чоловік виправиться — сімейне життя в будь-якому випадку притупить почуття, а ось невідповідність інтересів, навпаки, загострить.

Читайте також: Незаміжні жінки більш схильні до ризику смерті від серцевих захворювань

Соціальний статус, виховання, сімейні підвалини. Казка про Попелюшку на те й казка, а не бувальщина — дуже рідко нерівні шлюби бувають щасливими. Кращий варіант, як вибрати чоловіка — якщо ваш майбутній чоловік буде з близького вам соціального кола. Важливою є і схожість вашого сімейного виховання. Якщо ви жили в забезпеченій благополучній повноцінній сім’ї, то шлюб з скривдженим життям сиротою може вийти вам боком — в результаті саме ви станете винною у всіх його життєвих невдачах. Те ж саме відноситься і до дівчат з бідних сімей, які мріють вийти заміж «за принца» — вам практично гарантовано постійне приниження та звання «другосортної» якщо не з боку чоловіка, то з боку його рідних і близьких — точно.

Ставлення до коханої жінки. Він повинен бути не тільки пристрасним коханцем і галантним залицяльником, а й справжнім другом, який може підтримати у важку хвилину, дати корисну пораду, допомогти вирішити невирішальні на перший погляд проблеми. Не бійтеся випробувати майбутнього чоловіка на міцність — нехай він доведе, що готовий бути разом з вами навіть у найбільш критичній ситуації. Саме тому не варто так ретельно приховувати до весілля наявні у вас проблеми і труднощі.

Щоб не пив, не курив і квіти завжди дарував …

Існує і ряд критеріїв, які будь-яку жінку повинні змусити замислитися: а чи цей чоловік повинен стати моїм чоловіком? Обов’язково запам’ятайте їх, якщо бажаєте знати, як правильно вибрати чоловіка.

Ряд шкідливих звичок другої половини можна перетерпіти, нехай навіть і зчепивши зуби. Однак це не стосується алкоголю і наркотиків. Якщо ви бачите, що ваш милий небайдужий до першого або, що ще гірше, до другого — або біжіть від нього без оглядки, або кидайтеся відразу ж виправляти ситуацію. Однак задумайтеся, чи варто починати спільне життя з походу до нарколога. Можливо, порятунок потопаючих — все-таки не ваша доля, і ви гідні чогось кращого?

Те ж саме можна сказати і про небайдужість претендента в чоловіки до інших представниць прекрасної статі. Любитель жінок завжди себе видасть недвозначним поглядом, супроводжуючим прекрасну незнайомку. Існує і ряд інших способів легко вивести бабія на чисту воду. Якщо він не може стримати своїх бажань, перебуваючи в стані закоханості в вас, то що з ним трапиться після весілля? Шанс приборкати ловеласа і перетворити його в зразкового сім’янина зводиться практично до нуля.

Підозріло поставтеся і до двох чоловічих протилежностей відносно грошей: скупердяї і тринькарі. Ні ті, ні інші не здатні зробити жінку щасливою.

Читайте також: Психологи пояснили жіночу зраду

Хочете знати, як вибрати чоловіка — враховуйте і його ставлення до оточуючих: якщо з вами він ніжний і ласкавий, а з іншими поводиться відверто по-хамськи — це має насторожити. Можливо, зачарований вами, цей хам і проявляє ніжність і турботу, але варто почуттям охолонути (що неминуче за порогом сімейного життя) — і на вас посиплються загрози і лайка. Якщо життя у формі скандалу вас не приваблює — відмовтеся від такого кандидата.

Прислухаючись до наших рекомендацій, не забувайте і про свої власні критерії. Візьміть аркуш паперу і ручку і, гарненько подумавши, напишіть список своїх вимог до майбутнього чоловіка, розділивши їх на головні і другорядні. Звичайно, навряд чи доля подарує вам ідеал, але хоча б найголовнішим вашим вимогам кандидат в чоловіки повинен відповідати. Вдалого вам вибору і безхмарним сімейного життя!