Різні цікавинки

Як вибрати дитячу гірку?

dytiacha_hirka_resizedНі для кого не секрет, що діти дуже активні і рухливі. На кожному кроці вони придумують собі нові ігри, які швидка уява дозволяє їм все схоплювати на льоту. Для них навколишній світ дивовижний і прекрасний, вони намагаються увібрати з нього всі позитивні емоції, засвоїти і застосувати у своєму житті. Гра для дитини – це її реальність, куди вона часто намагається залучити дорослих, прохаючи пограти з ними.

Якщо ви – батько, і у вас є заміський ділянку, то вам обов’язково варто задуматися про те, щоб і тут, на природі, у вашої дитини було місце, де вона змогла би пограти. Дитині не повинно бути нудно на дачі, та й ви не відпочинете, якщо їй не буде чим зайнятися. І на щастя, рішень таких питань більш ніж достатньо.

На сучасному ринку можна зустріти різне ігрове обладнання для дітей: гойдалки, будиночки, пісочниці, сходи і гірки. Тут ми б хотіли поговорити про останні, адже дитячі гірки для дачі мають величезну популярність серед малюків, на них вони радіють і сміються від всієї душі. І якщо ви не хочете, щоб ваша дитина нудьгував з вами на природі, то дана стаття про те, як вибрати дитячу гірку, ми впевнені, виявиться для вас корисною.

Отже, спершу давайте розберемося з матеріалом, з якого виготовляються дитячі гірки для дачі або будинку. Їх роблять із пластику, дерева, металу або в комбінації цих матеріалів.
Пластикова дитяча гірка

Отож, http://ismoby.ru/ за останні роки одержали широке поширення, будучи не тільки найуніверсальнішими, а й доступними. І як у кожного матеріалу, у гірок із пластику існують свої плюси і мінуси.

Плюси: На відміну від дерев’яних гірок, пластикові дитячі гірки не розсихаються. На відміну від металевих, тут немає залежності від температури навколишнього повітря, вони не бувають дуже холодними або гарячими. До того ж, такі гірки не іржавіють, вони дуже легкі, вимагають мінімум догляду і безпечніші.

Мінуси: З мінусів можна привести, мабуть, тільки один: пластик – синтетичний матеріал.

Дерев’яна дитяча гірка

Вважається найтрадиційною гіркою. Дерево тепліше, затишніше і екологічніше від інших матеріалів. Такі гірки особливо затребувані на дитячих майданчиках, виконаних з дерева.

Плюси: Все, що вказані вище – дерев’яні гірки більш традиційні, тепліші і екологічні.

Мінуси: Дереву властиво розсихатися, тріскатися і гнити. Зрозуміло, це не відбудеться за один тиждень, але все ж може бути небезпечним для дитини. Також дерево чудово вбирає вологу, за рахунок чого воно може з часом деформуватися, і проявити на собі який-небудь грибок або цвіль. Така гірка потребує регулярного догляду, в обробці спеціальними засобами.

Металева дитяча гірка

Звичайно ж, металева гірка, виконана повністю з металу – це сьогодні рідкість. В основному зустрічаються лише частково металеві моделі. Покриття таких гірок роблять з нержавійки, з алюмінію, обробляють деревом, а з металу – тільки сам каркас.

Плюси: Безумовно, головний плюс металевих гірок – це чудова міцність і зносостійкість.

Мінуси: Кататися на такий гірці в сильну спеку чи мороз не дуже зручно, адже метал швидко нагрівається і охолоджується. Ну а якщо метал гірки схильний до корозії, то вона з часом обов’язково заіржавіє.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button