Різні цікавинки

Як вибрати наручний годинник?

1Сучасна дійсність диктує настільки швидкий темп життя, що для того, щоб завжди жити в ногу з часом, необхідно мати можливість його контролювати. Однак наручний годинник – це не просто прилад, що дозволяє визначати і контролювати час, це ще й іміджевий аксесуар, який підкреслює статус свого власника, тому так важливо знати, як правильно вибрати годинник.

Якщо ви вже трохи вникли в питання як вибрати http://www.olin.ru/, то скоріше за все розглянули кілька моделей і трохи визначилися із зовнішнім виглядом майбутнього придбання. Але от з різними функціями все набагато складніше: в сучасних годиннику часом стоїть така складна «начинка», розібратися у властивостях якої з льоту зовсім непросто.

Наприклад, в багатьох моделях годин маються тахіметр і хронограф, але багатьом не до кінця зрозуміло, для чого вони потрібні і чим взагалі відрізняється хронограф від хронометра, і чи так необхідна його наявність? А чого варті незвичні слова «турбійон» і «скелетон», які для багатьох звучать загадково і зовсім незрозуміло.

Головне в годиннику – це, звичайно ж, механізм, але для того, щоб зрозуміти, які години краще вибрати: кварцові або механічні, необхідно розібратися, чим вони розрізняються на практиці і чи так істотні для вас ці відмінності.

Крім цього, вам слід відразу вирішити для себе, з якого матеріалу повинен бути виготовлений корпус ваших годин, і яке скло ви хочете бачити в якості покриття циферблата.

Якщо ви ведете активний спосіб життя і захоплюєтеся водними видами спорту (або просто любите поплавати), то вам обов’язково потрібно звернути увагу на ступінь водозахисту годин. І подібних нюансів, кожен з яких буде детально розглянуто нижче, досить багато.

Наручний годинник грають важливу роль у формуванні іміджу і можуть зіграти як за», так і «проти» нього, тому вирішуючи для себе, які наручний годинник вибрати, обов’язково зверніть увагу не тільки на їх функціональні особливості, але і на естетичні властивості. Величезне значення тут відіграють зовнішній вигляд і матеріал ремінця, форма, матеріал і покриття корпусу, а також різні доповнення начебто фіанитів, цирконів і кристалів Сваровські.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button