Різне

Незвичайні застосування картонного пакування

Руйнувати стереотипи – справа не проста. Тим не менш, варто поглянути на картонне пакування уважніше.

Пакування для собачого корму. У середині 1990-х років існували прямокутні пакунки з плоским верхом, в які фасували сухі корми для собак. Для приготування корму вміст змішувався всередині коробки з гарячою водою. Дахоподібний верх утримувався в плоскому стані за допомогою клапана, приклеєного до бічної сторони коробки.

Пакування Gable Top успішно освоює не тільки молочний ринок, а й суміжні галузі харчової індустрії. Вина, соки, харчові напівфабрикати і навіть сипучі продукти, ось далеко не повний перелік використання пакування Gable Top. У деяких країнах в упаковку Gable Top розливають навіть пиво. Цей “нескладний” на вигляд пакет заслужено завоював значну частину світу. Це чекає і нашу країну. Закони бізнесу працюють однаково скрізь. Але і в нас існують свої виробники, які представляють на вітчизняний ринок якісне та недороге картонне пакування. Одним з них є , що займаєтья в Києві виробництвом різноманітного картонного пакування.

Пакування для цукерок (приблизно 2000 р.) За кордоном класичний пакет для молока з «гребінцем» також використовується для розфасовки твердих продуктів, цукерок і кукурудзяних пластівців. Ці упаковки належать приблизно до 2000 р.

Льодяники в картонному пакеті. Компанія Bolletje з Альмело продає 225-грамові пакунки «speculaas» (голландські льодяники) в пакеті для молока з «гребінцем». Прикраса пакета – розрахована на дітей яскрава і весела картинка – дуже привертає увагу в точці продажу. Приварена зсередини кришка, що загвинчується оснащена відривним кільцем для захисту від несанкціонованого розкриття.

Tetra Recart. Нова стерильна картонне пакування для твердих харчових продуктів, таких як квасоля і боби (представлена в 2004 р.).

Суп в упаковці Gable Top. Приблизно в 2000 р. в Іспанії почали продаватися готові для вживання супи в пакетах, аналогічних молочним. До дна пакету прикріплялася друге пакування, що містить інгредієнти для приготування супу, в якій було віконце для їх демонстрації.

Сухий суп в упаковці Tetra Pak. Американська компанія Will-Pak Foods Inc з Харбор-Сіті продає в США 156-грамові пакети порошкового супу «Чилі» в пакунках Tetra-Rex. Певна кількість порошку змішується в ємності з водою і потім розігрівається в мікрохвильовій печі.

Пакунки для рідких миючих засобів. На хвилі екологічного руху 1990-х років картонні пакети для рідких речовин почали використовуватися в якості пакувань миючих та побутових засобів для чищення.

Combislant. Ідея нової пакувальної системи для нехарчових продуктів, розроблена приблизно в 1995 р. Ніколи не була випущена на ринок.

Goede Morgen від компанії Campina. У Голландії компанія Campina продає свій новий фруктовий питний йогурт,: Goede Morgen “у вузькому, зручному пакеті Gable Top. Загвинчується кришка, приварена до пакету зсередини, оснащена кільцем для захисту від несанкціонованого розкриття.

Рисове вино в картонній упаковці. Японська компанія Ozeki Corporation з Хада Хього продає справжнє японське саке (алкогольний напій, що виготовляється з рису) у півлітрових картонних упаковках Toppan. Пакування має велику площу підстави і досить невелику висоту. Кришка, що загвинчується включає маленьку круглу платівку, на яку треба натиснути великим пальцем, щоб проколоти внутрішню прокладку з фольги. Після того, як цей компонент продавлюється всередину, він також допомагає контролювати процес наливання.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button