Різне

Як вибрати теплу підлогу

Ще зовсім недавно ця інноваційна опалювальна система широко використовувалася в Європі, але тепер стала доступна і в нашій країні.

Як вибрати теплу підлогу?

Зараз у продажу можна знайти підлоги з обігрівом високої якості відчизняних виробників за доступними цінами, які регулярно вдосконалюють свої розробки, щоб догодити покупцям.

Як вибрати теплу підлогу

Яку теплу підлогу вибрати – водяну або електричну

Теплі підлоги розрізняються залежно від використовуваної системи обігріву. На сьогоднішній день виробляються і встановлюються два різновиди підлог – водяні та електричні.

При цьому вони відрізняються від інших систем опалення однією загальною особливістю – наявністю низькотемпературного нагрівача. Він дозволяє рівномірно розподіляти тепло по всій поверхні покриття, прогріваючи його до 30 градусів Цельсія.

Така система домашнього обігріву є багатошаровою монтажною (збірною) конструкцію. У перший шар заливається основа-підстилка з бетону, далі проводиться укладання гідроізоляції та теплоізоляції. Поверх теплоізоляційного шару монтується цементна або бетонна стяжка, яка включає в себе нагрівальні елементи.

Як засіб обігріву може використовуватися електричний кабель, який перетворює струм в тепло, або мідні водопровідні труби, по яких циркулює вода.

Важливо відзначити, що установка теплих підлог на водній основі потребують складних монтажних робіт, вартість яких досить висока. Однак достоїнством такої системи є невелика витрата енергії під час експлуатації. Тому для заміського будинку, де площа опалення велика, водяні підлоги будуть найбільш вигідними.

Але не варто забувати, що технічне обслуговування такої системи досить витратне. Оскільки в разі протікання, її складно швидко виявити.

Яка тепла підлога краща

На питання яка тепла підлога краща, безсумнівно, більшу перевагу віддають системам обігріву з електричним кабелем, які вже зарекомендували себе як практичні і безпечні системи опалення сучасного житла по всьому світу.

Вони зручні і прості у монтуванні. Установка електричних підлог значно дешевша. Вони можуть бути прокладені в будь-якій частині будинку і під будь-яке підлогове покриття (кахель, дерево, ламінат, лінолеум).

Завдяки економічному споживанню електроенергії, теплі підлоги з кабелем привертають до себе все більше покупців. При такому опаленні весь простір обігрівається рівномірно і безперервно.

Оскільки нагрітий повітряний потік поширюється знизу вгору і охоплює все приміщення, незалежно від розташування предметів меблів. Як відомо, при обігріві за допомогою звичного радіатора або конвектора гаряче повітря не потрапляє в закриті місця.

Крім того, тепла підлога дає відчуття постійного тепла і комфорту, навіть при зниженні кімнатної температури. У приміщенні ніколи не виникнуть протяги, і повітряні вихори з мікрочастинками пилу.

Насамперед, це пов’язано з тим, що тепла підлога має невелику робочу температуру. У той час як поверхня радіаторної батареї нагрівається до 70 градусів Цельсія.

Система теплих підлог складається не тільки з нагрівальних елементів, але вона також оснащена апаратурою терморегуляції (термодатчики і терморегулятори). Всі складові елементи, інструкцію монтажу і користування при купівлі теплый пол devi цена якого приємно вас здивує, зобов’язані надати менеджери.

Датчики температури і повітря дозволяють підтримувати необхідну комфортну температуру в приміщенні на різній висоті. На рівні голови температура тримається в діапазоні 18-24 градусів Цельсія, на рівні підлоги – від 24 до 27. Така розумна організація обігріву з вертикальним розподілом тепла також знижує витрату електрики.

Використання теплої підлоги в якості опалення виправдано не тільки економічно, а й естетично. Оскільки стандартні і звичні всім настінні обігрівачі (радіаторні батареї) займають багато простору і часто просто псують інтер’єрний вигляд.

Необхідно також відзначити, що підлога з електричним обігрівом функціонує в 2 -х режимах: комфортна підлога і повне опалення. При цьому існує можливість організувати обігрів не всієї поверхні, а тільки необхідною її частини. Стандартна споживана потужність теплої підлоги на 1м2 складає 90 – 150Вт. Але вона залежить від різних факторів, тому розрахувати оптимальну потужність для приміщення практично неможливо.

Тепер, маючи загальне уявлення про теплу поле-батарею, стає очевидним, що в умовах сучасного життя така система опалення – просто необхідний елемент облаштування житла.

При правильній експлуатації, вона буде служити своєму господареві протягом багатьох років, створюючи затишну, комфортну атмосферу в будинку. Варто пам’ятати про те, що вибираючи домашнє опалення необхідно піклуватися не тільки про тепло, а й про здоров’я близьких.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button