Різні цікавинки

Переваги пересувної вежі-тура

foto_cikavosti_25.07.2014-02Вежі-тури будівельні пересувні незамінні при проведенні будівельно-монтажних та оздоблювальних робіт на висоті до 22 метрів. Будівельні вежі-тури мають незаперечні переваги: простий і швидкий монтаж надійної конструкції на необхідну висоту, і як наслідок цього, ви отримаєте ідеально комфортну робочу зону, що відповідає всім вимогам безпеки та технічної оснащеності. Максимального навантаження в 200 кг достатньо для роботи двом особам з усім необхідним обладнанням, при цьому, http://aris-tower.ru/ дозволяє майже миттєво встановити ярус на потрібну висоту завдяки своїй простій конструкції, а колеса роблять вежі-тури мобільними і в той же час надійними завдяки фіксаторам.

Пересувна вишка-тура являє собою просторову збірно-розбірну полегшену металоконструкцію баштового типу з плоских рам з східцями, що мають п’ять ступенів. Бічні рами з’єднуються між собою горизонтальними стяжками; наступні бічні рами встановлюються на штирі попередніх рам і утворюють секцію. Для забезпечення жорсткості конструкції секції з’єднуються між собою через стяжки діагональних зв’язків, які кріпляться на замках типу прапорця, розташованих на рамах і стяжках. Нижні секції вишки встановлюються на штирі коліс. Два колеса забезпечені гальмами, які встановлюються по діагоналі. Вишка має настил і настил з люком на робочому майданчику. У робочому ярусі встановлюються рами огорожі та стяжки. При висотах більше 4,2 м необхідно кріпити вежу до стіни.

Вказівки по експлуатації вежі-тура: Металева збірно-розбірна вежа-тур допускається в експлуатацію тільки після закінчення її монтажу, але не раніше здачі за актом особи, призначеної для приймання головним інженером. При прийманні встановленої вишки в експлуатацію перевіряються: – відповідність зібраного каркаса робочим кресленням і правильність складання вузлів; – Наявність і надійність огорожі на вишці в робочому ярусі. Планові та періодичні огляди вишки-тури слід проводити не рідше одного разу на місяць. Настил вишки-тури слід систематично очищати від сміття, залишків матеріалів. Навантаження на настил вишки-тури при експлуатації не повинні перевищувати допустимих значень. Кріплення до вишки-тура сходів, промислових проводок, технологічного обладнання, не передбаченого робочими кресленнями, не допускається.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button