Різне

Шлюбна ніч – традиції та звичаї народів світу

Шлюбна ніч - традиції та звичаї народів світуА ви знаєте,  що тільки 10% молодих пар утримуються від сексу до першої шлюбної ночі.

У деяких африканських племенах є звичай: у першу шлюбну ніч жених вибиває нареченій два верхніх зуба. Це стає свого роду символом заміжжя. Беззубі жінка пишаються своїми посмішками, вільні – сором’язливо прикривають роти.

На Філіппінах у першу шлюбну існує звичай стриманості. Тобто на весіллі можна пити і гуляти разом з гостями, не побоюючись, що дитина, накачаних алкоголем  батьків, з’явиться на світ неповноцінним.

У деяких народів Мексики, Перу і Бразилії молодята утримуються від статевих контактів протягом декількох тижнів – до молодика. (З тією ж самою метою – допомогти організму впоратися з інтоксикацією перед зачаттям).

В Самоа перше нічне побачення молоді зобов’язані провести в колі сплячих родичів. Любити один одного? Будь ласка! Але тільки тихо. Не дай бог розбудити когось – відлупцюють нареченого.

Захоплюючою справою займаються молодята Македонії. Їх шлюбна ніч проходить у боротьбі за головні весільні трофеї – шапку і черевики. Хто ними заволодіє, той і буде головою сім’ї.

Веселіше всіх розважаються в племені Бахуту, що в Центральній Африці (Руанда, Бурунді і Уганда). У шлюбну ніч заборонено займатися сексом – замість цього молодята влаштовують мордобій. Ритуальне побиття закінчується лише на світанку, але повторюється в наступну ніч, і так – цілий тиждень. Нічні бої між подружжям тривають до тих пір, поки обидва не зрозуміють: злоби на майбутнє один проти одного у них не залишилося. Смертельні результати бувають вкрай рідко, але бійки іноді тривають тиждень. У денний час молодята розходяться спати по домівках батьків.

У стародавніх слов’ян підкладали на шлюбне ложе до молодих когось із діверів (старших братів нареченого), щоб той в разі чого допоміг младшенькому «обробити» наречену. Адже продовження роду було основною метою.

У Північній Африці на початку нашої ери в першу шлюбну ніч усі гості по черзі злягалися з нареченою, і кожен гість дарував їй спеціально приготовлений подарунок.

Залізничники Британії обладнали для молодят «купе для молодят», де віддаватися любові можна, подорожуючи по старій добрій Англії.

В Індії до сих пір знаходиться в силі заборона на інтимні стосунки протягом трьох перших ночей після укладення шлюбу. Вважається, що це може розгнівати богів-охоронців молодої дівчини. Тому протягом трьох ночей між молодими лежить палиця з дерева удумбара – символ жіночої плодючості. Щоби краще дізнатися традиції цього регіону, варто скористатися Шри Ланка экскурсии из отелей, де ви наочно зможете побачити всю красу цього краю.

В середні віки існувало право першої ночі. Це коли право першого “випробувати” дівчину отримував вищестоящий по соціальних сходах чоловік: це міг бути сюзерен або ж просто господар.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button