Авто

Як вибрати запчастини для автомобіля

Вибираємо запчастини – Як заощадити?

Хоча багато людей заздалегідь планують витрати на автомобільні платежі, страхування та бензин, можливо також варто спланувати витрати на ремонт і обслуговування вашого автомобіля. Коли ви стикаєтеся з високою вартістю робіт по ремонту автомобіля один із способів заощадити гроші, це використовувати запчастини пропоновані на ринках, а не оригінальні деталі від виробника або коробкові запчастини.

13-05-16-foto-600x456-1

Однак заміна оригінальних деталей на вашому автомобілі не завжди буває рівноцінною і економія, в довгостроковій перспективі, може вам більше коштувати. Ось кілька рекомендацій про те, коли можна зрізати кути, а коли краще все ж не економити і розщедритися на оригінальні або коробкові деталі.

Регулярне планове обслуговування

Кожен виробник докладає списки своїх рекомендацій для регулярного технічного обслуговування до інструкції по експлуатації, а також інтервали між сервісним обслуговуванням, причому, на превеликий подив деяких автовласників, деякі планові ТО передбачають набагато більш широку роботу, ніж інші. Загалом, ви можете заощадити гроші, попросивши вашого механіка використовувати при цьому не оригінальні і не дорогі рідини, фільтри та інші частини автомобіля під час цього планового обслуговування без шкоди для характеристик вашого автомобіля. Або найти надійного постачальника оригінальних автозапчастин по прийнятним цінам, детальніше http://autozapas.com/.

Заміна зношених і витратних частин

Деякі частини автомобіля, такі як гальма, шини і склоочисники, просто зношуються з плином часу, і їх необхідно замінити. Багато людей вибирають запчастини пропоновані на ринку, щоб замінити ці типи елементів, а це майже завжди цілком прийнятно і може становити велику економію. Щодо шин і гальм, потрібно бути більш обережними, переконавшись, що деталі, які пропонуються на ринку відповідають оригінальному обладнання з точки зору розміру і специфікації, або їх використання може вплинути на характеристики вашого автомобіля.

Відмова механічних частин

Це змішаний набір деталей і запчастини з ринку так само хороші як і оригінальні, коли мова йде про механічну частину вашого автомобіля. Для елементів, пов’язаних з комп’ютерними системами вашого автомобіля, такими як широкий спектр датчиків, які можуть вийти з ладу, то краще дотримуватися оригінального устаткування. Для інших механічних елементів, використання запчастин з ринку цілком може бути задовільною.

Наприклад, багато компонентів двигуна виробляються одним постачальником для багатьох виробників, а також для вторинного ринку, тому покупка версій пропонованих на вторинному ринку може означати, що ви купуєте ті ж компоненти, що і оригінал, тільки без фірмового знака і додаткових витрат.

Пошкодження корпусу 

Коли справа доходить до пошкодження корпусу вашого автомобіля, то краще дотримуватися оригінальних деталей автомобіля для заміни будь-якого елементу, який має відношення до безпеки автомобіля і захисту при аварії. Як показують численні дослідження, є значні відмінності в дії систем безпеки автомобіля при аварії з оригінальним обладнанням в порівнянні застосуванням запчастин, якщо вони не сертифіковані на відповідність тим же стандартам, що і оригінал.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button