Інтернет

Як видалити себе з інтернету

Може здаватися, що всі дії людей в мережі залишаються ніким непоміченими, але це не так. Щоб уникнути розповсюдження особистої інформації, потрібно повністю віддалитися з інтернету. Про те, як це зробити, повідомляє ReadWrite.

Пошук

Спочатку необхідно просто вбити своє ім’я в пошук Google і подивитися, що видасть портал. Також варто ввести рідне місто і інші особисті дані.

Цей крок дозволить зрозуміти, із чого потрібно почати відхід з інтернету, скільки доведеться роботи і як багато слідів в мережі залишив користувач за весь час.

Видалити облікові записи соціальних мереж

Найважливіший крок – видалення акаунтів в соціальних мережах. Профілі на таких сайтах, як Facebook, Twitter, Instagram і YouTube, часто містять багато інформації про користувачів. Обліковий запис, який потрібно видалити, а не деактивувати.

“Facebook надає дві опції: деактивацію і видалення“, – пояснює співробітник безпеки. “Деактивація не очищає ніяку інформацію і дозволяє користувачеві швидко повернутися на сайт. Видалення видаляє всі дані”.

Такі сайти, як Twitter, LinkedIn і Instagram, працюють аналогічно, тому потрібно переконатися, що все зроблено правильно.

Зв’язатися з веб-майстрами

Є ймовірність, що інформація про користувача може потрапити в якийсь блог або сайт. В такому випадку необхідно зв’язатися з веб-майстром, який відповідає за веб-сайт. У більшості випадків їм доведеться фізично видаляти дані. Але тут вже як доведеться – можуть просто не відповісти.

Видалити інформацію з сайтів збору даних

В Інтернеті є безліч компаній, які збирають інформацію користувачів і продають її рекламодавцям та іншим зацікавленим сторонам. Деякі з них: Spokeo, PeopleFinder і Whitepages.com.

Можна, звичайно, заходити на кожен сайт окремо і самостійно все чистити, але це досить трудомісткий процес. Всі портали мають свою власну унікальну політику: хтось вимагає відправляти факс з особистими даними, хтось- дзвонити по телефону.

[box type=”info” ]Кращий спосіб – використовувати службу DeleteMe на Abine.com. За 130 доларів США на рік спеціальні механізми будуть чистити всю інформацію самостійно. Перевірка на наявність даних у мережі відбувається раз на кілька місяців.[/box]

Звичайно, повністю віддалитися з інтернету неможливо, але обмежити обсяг відправляється туди легко інформації.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button