Різні цікавинки

Як виглядати модно: 5 звичок стильних людей

stylna_divchyna_250Як навчитися бути стильною?

Гроші дозволяють людям скуповувати модні новинки, дорогі сукні з бутиків і туфлі за кілька тисяч гривень, але хіба, надягаючи на себе виключно брендові речі, можна виглядати стильно? Все не так однозначно.
Правда в тому, що всі ті речі, які сьогодні продаються в магазинах і бутіках, скільки б вони не коштували – через півроку вже вийдуть з моди. Колекції зміняться, модні тенденції підуть у минуле.

І ті, хто сьогодні скуповують дорогі речі на піку моди через півроку будуть змушені знову змінити мало не весь гардероб, так і залишившись ні з чим. Звичайно, ця проблема пов’язана з формуванням капсул і базового гардероба.

Як бути модною і стильною: 5 найголовніших звичок стильних людей

Не варто точь в точь копіювати модні образи з обкладинок або блогів

Використовуйте фотографії, які бачите, як джерело натхнення, а не як чітка вказівка ??до дії. Увімкніть уяву і фантазію, і на основі побачених комплектів одягу складіть свій, унікальний і індивідуальний стильний образ.

Де купувати одяг – це практично не важливо

Хорошу річ можна знайти практично скрізь, будь це секонд хенд або модний монобрендовий бутик. Відкиньте свої стереотипи. При відповіді на питання «як бути стильною дівчиною» вони важливі, але також в цій справі важливо слідувати за своєю індивідуальністю і єством.
 
Бренди не зроблять образ краще, якщо крім них в ньому немає нічого чіпляється

Це так очевидно, і проте, багато дівчат переживають, що не можуть собі дозволити дороги туфлі, сумочку або плаття. Щоб відмовитися від слідування за брендами, потрібно мати впевненість у собі і своєму стилі. І потрібно розуміти – щоб стати стильною і навчитися виглядати модно, зовсім не обов’язково витрачати на це величезні гроші. Річ, яка виглядає стильно, не обов’язково повинна коштувати силу-силенну грошей. І ви в цьому зможете переконатися, відвідавши модний магазин maximoda, подробнее тут www.maximoda.com.ua, де зможете вдовільнити свою багату фантазію, адже будете надзвичайно вражені широким вибором та доступними цінами в цьому інтернет-бутіку.

Стильні люди не женуться за кожним новим трендом

Так, в цілому їм вдається створити сучасний образ, але у всіх їх образах присутня єдина лінія, що відрізняє їх від інших. Будь то мінімалізм, великі аксесуари, головні убори або що-небудь ще. Секрет в тому, щоб скласти набір базових речей і доповнювати їх модними акцентами, а не будувати свій гардероб виключно на тих речах, які зараз перебувають на піку моди. А значить, так само швидко зміняться на інші.

Less is more

Напевно, це найкращий модний девіз, коли-небудь придуманий людством. Стильні люди ніколи не виглядають over – dressed, тобто їх образ ніколи не здається вивіреним до останніх дрібниць. Вони ніколи не одягнені так, як ніби годинами готувалися до цього виходу. Саме це і дозволяє їм вигідно виділятися з натовпу, коли всі інші наділи однаково урочисті сукні або спорудили високі вечірні зачіски.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button