Різне

Як правильно писати статті до блоґу

Як правильно писати статті до блоґуБагато з нас задумувалися над створенням блогу. Дехто навіть робив перші кроки, а натхнення деяких навіть вистачало на рік блоґування. Але блоґ – це така річ, яка не може триматися занадто довго на голому ентузіазмі та врешті решт має підкріплюватися чимось, тобто має бути паливо яке триматиме двигун блоґу в дії. Для більшості таким двигунцем є прибуток із сайту та читачі. Варто зауважити, що прибуток можливий лише за умови, що Ваш сайт є корисним та цікавим читачеві.

Але й цього недостатньо, окрім читача, Вашим записом у блозі повинен зацікавитись і Google. Для цього необхідно зберігати SEO оптимізацію запису.

Таке завдання виглядає досить складним, чи не так? Але насправді у всьому цьому досить легко розібратися, наприклад на безкоштовному флешмобі «5 кроків по створенню, організації і розвитку власного блогу».

Коли Ви зібралися варто зважати на наступні ключові фактори:

  1. Інтригуючий заголовок
  2. Користь для читача
  3. SEO-оптимізація
  4. Прискорення індексації пошуковою системою Google

1. Чому необхідний інтригуючий заголовок?

Коли ми в пошуковій системі шукаємо інформацію, то звертаємо в першу чергу на заголовок статті, що нам видає Google. Частіше ми клікаємо на статтю, якщо її заголовок видається нам більш інформативним та інтригуючим. Тож вдалий заголовок є  вагомим фактором у тому, що людина все ж відвідає наш сайт.

2. В чому повинна бути користь для читача?

Головне правило: людина повинна отримати те, за чим вона зайшла на сайт. Заголовок, який Ви придумали до цього повинен відображати ту користь, яку людина отримає у Вас на сайті. Це може бути користь як у вигляді розваги, так і інформативності тексту, в залежності від тематики Вашого блогу. Тобто, якщо у Ви на блозі публікуєте жарти та гумор – суха та строга інформація сприйматиметься гірше, ніж подана у гумористичному форматі.

3. Як зробити так, щоб Google полюбив Ваші статті?

Включайте у запис кілька разів ключові слова, це хоч і не так важливо як безпосередня користь для читача, але нехтувати цим не варто. Наприклад, якщо у запису йдеться про «ловлю карася», то щонайменше тричі варто написати цю фразу та виділити її жирним.

Також варто пам’ятати, що ваш інтригуючий заголовок не дуже підходить для пошукових систем, його потрібно вказати окремо в рядку «title».

4.Як прискорити індексацію запису?

Зараз найкращий спосіб для цього – поширення в соціальних мережах. Добавте самі свою свою статтю у мережі, якими користуєтеся та дайте можливість це зробити Вашим читачам, розмістивши соціальні кнопки «поділитися» а своєму сайті. Це допоможе не тільки прискорити індексування, а і залучити більше людей на сайт за рахунок друзів Ваших читачів у соц. мережах.

Хочете дізнатись більше і розібратися докладніше? Запрошуємо Вас на перший україномовний флешмоб по створенню ефективних блогів >> Зареєструватися 

Купа корисної інфи від ТОП-блогера УАНЕТу. Участь повністю безкоштовна.

Подробиці та реєстрація ось тут.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button