Різне

Як вилікувати наркозалежність

narkozaleznist_250В житті майже кожної людини настають події, які мають достатньо сильний вплив на її психічний стан. Ці події швидше за все можна віднести до категорії несприятливих – втрата рідних чи близьких людей, розчарування у коханні, обман і т.п. Одна із вищезгаданих подій сталася і моєму житті. Втрата мами. Важка хвороба спіткала зненацька і дуже швидко обірвала її життя. На цей момент я залишилась одна, без роботи, грошей і підтримки. Спочатку не вірилося… Пізніше наступив відчай… А далі наркотики…

Якщо б не щасливий випадок, не знати, в якому стані я б знаходилася на сьогоднішній день. Якось, сидячи і плачучи в одному із парків нашого міста, до мене підійшла жіночка і почала просту розмову. В результаті, я відкрила їй свою душу і свою залежність від наркотиків. Вона відразу запропонувала мені «план» боротьби. Одним із цих варіантів було лікування наркоманії в Одесі в клініці «Полінар». Спочатку для мене це було нездійсненно і нереально, так як на цей момент я вже добре «подружилася» з зіллям. Проте, в середині голос підказував, що потрібно спробувати.

Не буду багато розказувати про початок цієї нелегкої боротьбі. Розкажу в загальному про способи і переваги лікування у цій клініці.

Ломоту і виведення наркотиків з організму вдалось перебороти швидше, ніж здавалося. Не подумайте, що це сталося за місяць часу. Шість місяців важкої боротьби… Хтось лікується і довше. Все залежить від того, в якому стані знаходиться пацієнт та від його бажання вилікуватись.

Перевага лікування від наркозалежності в реабілітаційному центрі «Полінар» в тому, що завдяки сучасній методиці, без застосування замісної терапії і наркозу її спеціалісти в короткі терміни вертають залежних людей до звичайного способу життя. Тут я отримала велику психологічну підтримку, яка дуже необхідна наркозалежним. Можу сказати, що вона стала однією з ключових в комплексному лікуванні, яке я проходила в цьому реабілітаційному центрі.

Перед лікуванням проводиться аналіз психологічного стану пацієнта, в результаті якого йому назначають особисту лікувально-терапевтичну программу. Дуже важко було мені виходити з депресивного стану і ломоти, але завдяки кваліфікаційним і співчутливим лікарям цієї клініки все ж таки вдалося це перебороти. Не вірилось…

В реабілітаційному центрі працює і закрите відділення примусового лікування, в якому спеціалісти прикладають багато зусиль, щоб допомогти наркозалежним зробити перші кроки в цій непростій боротьбі. Ще мене вразило те, що тут лікують і на дому. На протязі 7 діб спеціалісти перебувають біля хворого, допоки його стан не нормалізується і його можна буде відправити амбулаторне лікування.

Я дуже вдячна клініці «Полінар» і її працівникам, що вони допомогли мені вернутися в життя і повірити в себе.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button