Різне

Антивірус ESET NOD32

foto_cikavosti_07.07.2014-03Переглядаючи веб-сторінки, ви кожного разу стикаєтеся з імовірністю зараження комп’ютера шкідливими програмами. Сьогодні існує великий вибір антивірусів, серед яких можна виділити ESET NOD32.

Даний антивірус є розробкою компанії ESET – міжнародного розробника антивірусного ПО, лідера у сфері захисту від кіберзлочинності, вірусів і будь-яких загроз, які можуть завдати шкоди вашому комп’ютеру.

Антивірус NOD32 пройшов довгий і складний шлях: його неодноразово критикували, але все ж він вийшов з цієї чорної смуги, завоювавши величезну аудиторію шанувальників.

Переваги антивіруса ESET NOD32

1. Антивірус має невисоку навантаження на систему. Це обумовлено мовою, на якому написана програма (Асемблер).

2. Висока швидкість проведення діагностики неполадок.

3. Компанія ESET під час проведення оновлень свого антивіруса використовує спеціальну систему дзеркальних серверів, яка дозволяє не перевантажувати канал і отримувати оновлення в кілька разів швидше, ніж у конкурентів.

4. Невеликий розмір оновлень. Оновлення антивіруса може зайняти не кілька десятків мегабайт, як у конкурентів, а кілька сотень кілобайт, що дуже важливо, особливо для оновлення антивіруса на офісних комп’ютерах.

5. Програма для знаходження вірусів використовує сигнатурний і евристичний метод виявлення, які дозволяють знаходити ще невідомі віруси, що не занесені до бази антивіруса.

6. Антивірус NOD32 має підтримку більшості операційних систем, включаючи мобільний ОС для смартфонів (Android, Symbian і Windows Mobile).

Ще однією важливою перевагою є те, що ви можете http://prosoft-m.ru/ на сайті prosoft-m.ru.

Стандартна комплектація NOD32 включає:

1. Вбудовану стандартну резидентную захист Antivirus MONitor, яка перевіряє файли, використовувані в цей момент користувачем ПК.

2. Сканер на вимогу. Його можна запускати в той момент, коли вам необхідно перевірити комп’ютер на наявність вірусних програм. У сканер вбудована функція планування перевірок, яка дозволяє проводити сканування дискового простору з меншим навантаженням на систему.

3. Internet MONitor. Дана програма запобігає захламлення жорсткого диска шкідливими файлами з інтернету. Деякі комплектації антивіруса не можуть коректно взаємодіяти з ОС Windows, тому при установці пакету буде проведена діагностика, яка виявить сумісність програми з вашою операційною системою.

4. Document MONitor. Додаток дозволяє взаємодіяти з файлами офісних пакетів, а також перевіряє Internet Explorer.

Оновлена комплектація NOD32

З плином часу розробники удосконалили антивірус і додали нові функції і додатки.

1. ThreatSense. Додаток для захисту від шкідливих програм. Додаток має власний брандмауер, який вміє взаємодіяти з схожими функціями Windows. Крім цього, програма вміє відслідковувати всі операції з комп’ютерів, що знаходяться в одній мережі.

2. ESET SysRescue. Даний модуль з’явиться в оновленні четвертої версії NOD32. Модуль дозволяє створити завантажувальний диск з антивірусною утилітою і з її допомогою перевіряти систему і видаляти знайдені віруси. Завдяки цій програмі можна видаляти віруси, дії з якими неможливо під час роботи операційної системи.

3. Контроль знімних носіїв. Створює окремий віртуальний завантажувальний носій для того, щоб у вірусів не було можливості проникнути на жорсткий диск. Цей додаток використовується коли вже точно відомо, що на знімному диску є вірус, який не піддається видаленню, лікуванню або ізоляції.

4. ESET Live Grid. З’являється в оновленні п’ятої версії антивіруса. Програма призначена для проведення діагностики трафіку і захисту ПК від вірусів з інтернету в режимі реального часу.

5. Батьківський контроль. Завдяки цій функції, вашій дитині можна обмежити список сайтів, які вона може відвідувати.

6. Enhanced Media Control. Проводить автоматичне сканування цифрових пристроїв, які підключаються до вашого ПК.

7. Починаючи з четвертої версії антивіруса, користувачі отримали спеціальну програму, що захищає від отримання спаму по електронній пошті.

8. Optimized Startup Procedure. На думку експертів, це сама корисна функція. Завдяки їй значно зменшується навантаження антивіруса на операційну систему, тому включення Windows відбувається набагато швидше.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button