Різні цікавинки

Як виміряти глюкозу, не виходячи з дому?

bionime_big_250Для людей хворих на діабет, постійна перевірка рівня цукру в крові стала рутиною. Один необережний крок і наслідки можуть бути незворотними. Занадто високий цукор здатний викликати пошкодження серця, нирок і навіть мозку. Тому вчасно діагностована проблема – це перший крок до прийняття всіх необхідних дій із запобігання наслідків.

Існують дві можливості визначити ріст в крові цукру, перша це глюкометр, друга – медичний центр. Портативні глюкометри прості у використанні і не вимагають якихось особливих навичок. Досить піднести пластинку до руки і взяти зразок крові. Буквально протягом кількох миттєвостей результат буде готовий.

Окремої згадки заслуговують тест полоски Бионайм. Їх вартість становить близько 260 гривень, в комплекті 50 штук. На сайті diamarket.com.ua набір можна придбати за акційною ціною. Але є один нюанс – покупка повинна робитися на велику суму.

На сайті є гнучка система знижок для постійних покупців, не варто забувати і про розділ з акціями, інформація тут постійно оновлюється. Асортимент вкрай багатий. Є практично все, починаючи від товарів для дітей і закінчуючи цілющими екстрактами у формі дієтичних добавок, ціни також більш ніж прийнятні. Щоб отримати дисконтну віртуальну картку достатньо здійснити покупку на суму від 1000 гривень.

Якщо ж говорити про продукцію компанії «Біонайм», то не можна обійти увагою недорогі і точні тест- смужки для глюкометра Rightest GS300, в комплекті 50 штук. Даний продукт може зберігатися при високій вологості і температурному діапазоні від +4 до +30 градусів за Цельсієм. Унікальна конструкція дозволяє повністю виключити втрату сигналу. Про точність вимірювання навіть говорити не доводиться. Але є один нюанс, тест- смужки не працюють з іншими моделями глюкометрів. Використовувати їх вкрай просто: завдяки формі корпусу неправильна установка неможлива в принципі. Мало того, при взятті аналізу відсутній контакт приладу з кров’ю.

Швейцарська якість і новітні технології зробили компанію «Біонайм» однією з провідних у сфері збору аналізів. Простота використання і висока точність дозволяють визначати рівень цукру в крові навіть у домашніх умовах. Задіяння ж глюкозоксідазного електрохімічного методу у виробництві надає важливу перевагу перед конкурентами. Окрім того, щоб протестувати продукцію необов’язково купувати упаковку на 50 штук, можна взяти набір на 25. При бажанні на сайті компанії Diamarket є можливість зробити оптове замовлення і отримати знижку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button