Людина

Батьки стверджують, що діти в школах тупіють, і вчать їх вдома

В освітній сфері США намітилася тривожна тенденція. Американська громадськість настільки незадоволена шкільною системою навчання, що батьки все частіше відкидають державні навчальні заклади, воліючи, щоб діти отримували освіту вдома.

У доповіді департаменту освіти стверджується, що, починаючи з 1999 -го року, кількість дітей, які вчаться писати і рахувати за допомогою мам і тат, а не педагогів, збільшилася на 75 %. В цілому, батьки в сім разів частіше стали віддавати перевагу домашній освіті, напротивагу шкільній. При цьому такі діти поки становлять лише 4 % від усіх дітей шкільного віку по країні.

domasnia_osvita_450

Різке зростання популярності домашньої освіти експерти пояснюють тим, що міфи про такий вид навчання були розвіяні. І думка, що вдома дитина не може отримувати повноцінних знань, виявилося безпідставною. Це довели самі діти, котрі навчалися в домашніх умовах і склали іспити не гірше звичайних школярів, а навіть з кращим середнім балом.

Читайте також: Вчені визначили найменш освічену націю Європи

Крім того, вдома дитина почувається спокійно, там немає поділу за статевою, етнічною ознакою або за рівнем доходів, в той час як в школі їм доводиться боротися за місце під сонцем, повідомляє інформаційний ресурс Breitbart.

Є ще один плюс в домашній освіті — економічний. Витрати на навчання дитини вдома, за підрахунками фахівців, становлять від 500 до 600 доларів, у порівнянні з 10 000 доларів на рік, які доводиться витрачати на учня середньої школи. Високий рівень знань учнів, які отримали освіту вдома, визнають і кращі коледжі країни. Вони без проблем зараховуються до вузів і показують там результати, чи не найкращі, ніж абітурієнти, які навчалися в державних або приватних школах. Наприклад, Массачусетський технологічний інститут, Гарвард, Стенфорд і інші імениті вищі навчальні заклади активно вербують «домашніх» хлопців.

Читайте також: Чи можлива безкоштовна освіта за кордоном?

Аналогічним чином зник ще один поширений міф про те, що діти, які одержували знання не в школі, були позбавлені можливості соціалізуватися. За даними опитування інституту, що займається дослідженням проблем і питань домашньої освіти, учні, які одержували знання вдома, адаптуються в суспільстві легше однолітків і демонструють задатки людей «здорових в соціальному, психологічному та емоційному плані».

Кнопка «Наверх»