Земля

Як загине Земля?

Земля буде знищена через 5-7 млрд років, припускають учені Гарвард-Смітсонівського центру астрофізики США. Зробити таке пророкування дослідникам допомогли спостереження за зіркою WD 1 145 + 017.

26-10-15-foto-600x334-1

WD тисячі сто сорок п’ять + 017 витратила всю свою термоядерну енергію, роздулася, ставши червоним гігантом, а після різко зменшилася в габаритах, перетворившись на білого карлика. Компактна зірка розміром з ядро Землі, але зі своєї вихідною масою, знаходилася в оточенні уламків планети і космічних сміттєвих об’єктів. Вчені пояснюють таке сусідство тим, що, будучи червоним гігантом, WD 1145 + 017 «розхитала» орбіту планети, що обертається навколо неї. Астрофізики засвідчили, як уже в стані білого карлика зірка знищила свою планету і розкидала її уламки по своїй поверхні.

Настільки ж сумна доля чекає і Землю, упевнені вчені. Через 5-7 млрд років Сонце роздується і також розірве нашу планету на частини або розпече її до межі. Земляни. якщо не зможуть переміститися на інші небесні об’єкти, загинуть набагато раніше – Земля перестане бути населеною задовго до свого фактичного руйнування.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button