Різне

Як захистити iPhone 5 зі смаком

imagesiPhone 5 став класикою ще до свого випуску. Широкий функціонал нехай і не здивував світ в цей раз, але за кількістю продажів Apple знову побила всі рекорди. Такий феномен пояснюється вельми просто. Основний наголос був зроблений на продуманість концепту. Та й за технічним оснащенням смартфон нічим не поступався, а швидше навіть перевершував найближчі аналоги. Простіше кажучи, власники попередніх поколінь отримали те, що хотіли – поліпшену версію свого улюбленця і вірного помічника. От тільки є одне «але». Незважаючи на всі технічні інновації, апарат не став менш крихким. Тому питання гідного захисту встало на перше місце. Топ-3 популярных чехлов для iPhone 5 допоможе зорієнтуватися у світі захисних аксесуарів.

У багатьох випадках для власників iPhone 5 на першому місці знаходиться їх імідж. Адже смартфон одним своїм виглядом заявляє про статус користувача. Саме для таких людей був створений чохол Para Duo Metal. Мабуть, головне його достоїнство це не стільки чудовий захист, скільки унікальний зовнішній вигляд. Головним матеріалом конструкції є зміцнений полікарбонат. Додаткові ж вставки з силікону дозволяють оболонці зручно лежати в руці. Ризик того, що апарат вислизне – прирівнюється практично до нуля. Якщо ж таке все ж станеться, то, як би не впав телефон, ні екран, ні корпус не постраждають. У комплектації до чохла – оболонки йде захисна плівка для екрану і спеціальна мікрофібра. Є два кольорових варіанти – золотий і срібний.

Друге місце заслужено займає SGP Valentinus. Це чохол-книжка зі спеціальним відділенням для візиток. Матеріалом служить натуральна шкіра. Країна виробник – Італія. Мало того, творці позиціонують даний товар, як ручну роботу, що лише додає балів концепту.

Третє місце в рейтингу займає аксесуар, який ніяк не можна назвати невдалим, просто в порівнянні зі своїми попередниками він виглядає значно простішим в плані дизайну. Але якщо говорити про захист, то тут різниці немає. Та й за ціною SGP Neo Hybrid EX Metal буде для більшості клієнтів привабливим. По факту це захисний бампер, який лише підкреслює дизайн iPhone 5, не привносячи нічого зайвого. Матеріал виготовлення – пластик. Стилізація виконана під метал. Усередині чохол має силіконові вставки, щоб нівелювати шкоду від падіння. Аксесуар припаде до смаку людям, які, перш за все, цінують функціональність і не люблять показної розкоші.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button