Людина

“Наш Бог – Бекон, адже він справжній”: нова жартівлива релігія з тисячами послідовників

«Безбожництво – основне з великих релігій світу», – стверджував американський письменник Амброз Бірс. Для тих, хто вважає атеїзм нормою, в 2012 році морський піхотинець Джон Уайтсайд заснував Об’єднану церкву Бекона (United Church of Bacon). Абсурдна ідея припала до душі багатьом, і сьогодні в світі налічується вже 4000 адептів нової віри.

26-04-15-foto-700x466-4

«Наш Бог – Бекон, і він існує», – такий головний постулат церковного вчення. І це не дивно, адже всі прихильники релігії дотримуються атеїстичних поглядів і сумніваються в існуванні вищих сил. Джон Уайтсайд називає себе «пророком Бекона» і стверджує, що нова релігія покликана постояти за права атеїстів, щоб вони перестали сприйматися суспільством як люди ущербні, «не такі, як усі».

Джон посилається на обряд євхаристії, причастя вином і хлібом, у католиків і православних. «Католики їдять священні вафлі, які, нібито, є тілом Христа. На відміну від їх невидимого Бога, наш Бекон справжнісінький », – скептично підкреслює він.

Читайте також: «Релігії 21 століття» від художника Костянтина Братишко (12 фото)

Об’єднана церква Бекона серед основних напрямків своєї діяльності називає збір коштів на благодійність, проведення весільних обрядів і, звичайно ж, вихваляння Бекона. Їх 9 заповідей закликають бути скептиком, поважати кордони, вважати атеїзм нормою, вважати релігійність нормою, веселитися, бути хорошим, бути щедрим, вихваляти бекон і платити податки. Цікаво, що церква Джона Уайтсайд не визнає пожертвувань, вважається, що збагачення за рахунок прихожан – гріх. Всім послідовникам, разом з тим, пропонується перераховувати гроші на розвиток хоспісів.

26-04-15-foto-700x587-1

Ще одне вчення, що набирає популярність в сучасному світі, – дудаізм – нова релігія, заснована на «Великому Лебовські». Відповідно до її постулатів, людина в житті вільна чинити так, як їй подобається, а єдиний спосіб уникнути складних ситуацій – не думати про них в принципі.

Натхнення: kulturologia.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button