Здоров'я

Якими препаратами лікують геморой: огляд

Геморой – одне з найпоширеніших захворювань серед дорослого працездатного населення, небезпека якого полягає у складності діагностування на ранніх стадіях. Для першої стадії геморою характерний помірний процес деформації венозних сплетінь у слизовій оболонці прямої кишки, і поставити діагноз збільшення гемороїдальних вузлів на цій стадії може поставити тільки кваліфікований лікар після проведення аноскопії.

Добре, що навіть запущені випадки геморою ефективно лікуються за допомогою коригування способу життя та призначення спеціальних медичних засобів. Препарати від геморою діляться на системні та локальні, які діють безпосередньо в осередку запалення. Про один із подібних препаратів сьогодні і йтиметься.

Засіб від геморою Реліф®

Одним із найефективніших препаратів локального застосування вважають Реліф®. Головно дієва речовина препарат Реліф® — фенілефрин, альфа-адреноміметик локальної дії, що має виражений судинозвужувальний ефект. Впливаючи безпосередньо в осередку запалення, фенілефрин знижує набряклість, запобігає кровотечі, «підсушує» тріщини.

Допоміжна речовина, яка є основою супозиторія, це олія какао, у деяких формах засобу – жир. Після введення свічка тане під впливом температури тіла, пом’якшує та зволожує пошкоджені тканини, таким чином надаючи огортаючий місцевий ефект.

Форми випуску препарату

  • Реліф® Про. До формули включений один із сильних кортикостероїдів місцевої дії, а саме флуокортолон. Ця речовина допомагає усунути промокання, підсушує ерозії та тріщини, позбавляє сверблячки. Як анестетик помірної дії у свічки Реліф Про доданий лідокаїн, що надає знеболювальний ефект.
  • Реліф® Ультра. До складу входять гідрокортизону ацетат та цинкова сіль сірчаної кислоти. Перший компонент має протисвербіжну дію, протизапальні, судинозвужувальні властивості. Цинкова сіль допомагає загоювати тріщини та рани, прибирає ерозії. Даний вид свічок призначають при сильному свербінні, набряклості та кровотечі.
  • Реліф® Адванс. У складі цього підвиду свічок Реліф® є бензокаїн, також відомий під назвою «анестезин». Як можна здогадатися з назви, речовина має місцевий анестезійний вплив, не маючи системного впливу. Призначають свічки Реліф® Адванс при сильних болях, спричинених збільшенням гемороїдальних вузлів.

Підібрати вид препарату Реліф® для лікування геморою може лише кваліфікований лікар, ґрунтуючись на клінічній картині та загальному стані пацієнта. Слід також враховувати спадковість, можливі алергічні реакції та побічні дії. Не варто займатися самолікуванням та намагатися вибрати вид препарату Реліф® самостійно.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button