Здоров'я

Учені: Вірус герпесу може прискорити поширення раку

Фахівці з Університету Північної Кароліни прийшли до висновку, що герпес і рак взаємопов’язані. Вірус герпесу сприяє поділу клітин, які збільшують ймовірність виникнення пухлинних клітин.

Статевий герпес є збудником появи заразних виразок на ділянках біля рота або в статевих органах. Але американським вченим вдалося з’ясувати ще один вплив, який сприяє зростанню ракових клітин. Герпес провокує поділ клітин, які в свою чергу є причиною появи середовища збільшення кількості пухлинних клітин.

Крім цього, в ході дослідження була виявлена пристосованість вірусу до навколишнього середовища. Виходить, що зараження здатне підлаштовуватися на зміни організму людини, при цьому змінюючи форму. Фахівцям вдалося довести зв’язок вірусу з різновидами раку, як саркома Капоші і лімфома. На даний момент вчені працюють над створенням вакцини, яка в свою чергу буде боротися з вірусом герпесу за рахунок активізації імунної системи людини.

Якщо ж даний етап пройде успішно, то незабаром на прилавках люди зможуть побачити ліки проти вірусу простого герпесу 2 типу. Проведений експеримент показав, що дана вакцина здатна зменшити активність вірусу і більш ніж на половину знизити прояв подразників на шкірі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments