Здоров'я

Вчені з’ясували, у якому віці людина починає виглядати старою

Учені з Гарвардської медичної школи з’ясували вік, в якому шкіра людини починає старіти. Фахівці відзначають, що темпи старіння можуть залежати від національності та способу життя.

Для того щоб визначити вік, коли людина виглядає більш старою, було проведено спостереження за 200 жінками. Дослідження тривало близько двох років, і допомогло визначити, в якому віці шкіра людини потребує корисних речовинах. Всього фахівці нарахували п’ять ключових вікових періодів старіння — 20, 30, 40, 50 і 60 років.

Перший етап старіння починається в 20 років. Шкіра обличчя особливо гостро потребує антиоксиданти, які можна отримати, використовуючи засоби з екстрактами зеленого чаю і фруктових кислот. Другий етап — 30 років. У цей час відбувається уповільнення обмінних процесів і вироблення колагену. Шкіра потребує нікотинаміді або вітамін В3. У 40 років косметологічні засоби повинні містити гліколеву кислоту, ретинол і пептиди. У 50 років забезпечити зволоження допоможуть різні масла та біоревіталізанти. Після 60 років важлива фізична активність, так як креми стають малоефективними.

Партнер статьи — https://fillerbee.com.ua/

Кнопка «Наверх»
Закрыть