Технології

З’явилися вікна з водоростей: вони виробляють енергію і поглинають вуглекислий газ

Стартап розробив біопанелі, які генерують енергію, поглинають вуглекислий газ і відкачують біомасу. Останню можна використовувати в якості палива або добрива.

Компанія Greenfluidics представила панелі BIQ, пофарбовані в зелений колір через біомасу, що знаходиться всередині. Остання потрібна для того, щоб захоплювати вуглекислий газ.

Далі його пропускають через воду, просочену добірними штамами водоростей, що поглинають CO2, а також через сонячне світло. Відбувається процес фотосинтезу, при якому біомаса збільшується і виробляє кисень.

Фото: Greenfluidics

Чим більше сонячного світла доступно, тим швидше будуть рости водорості: вони поглинають близько 0,6 м.кв вуглекислого газу на кожен 0,3 м.кв водорості.

Ці панелі також вловлюють тепло і знижують активність кондиціонерів. Під час роботи BIQ виробляється біомаса, далі її періодично фільтрують, відбирають і переробляють в пальне біопаливо, за допомогою якого можна нагрівати воду в будівлі.

В інтерв’ю Mexico Business News генеральний директор Greenfluidics Мігель Майорга розповів, як система його компанії використовує нанорідини. Вони додають перероблені вуглецеві наночастинки у воду, щоб збільшити її теплопровідність. Тепло в цьому випадку перетворюється в електрику за допомогою термоелектричного генератора і подається назад в будівлю.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button