Людина

Представниці слабкої статі більш релігійні, ніж чоловіки

Співробітники з університету Ессекса встановили, що дівчата більше від хлопців вірять в Бога.

7296bd91d29a8c77450b87c14c52de0d

Повідомляється, що в ході реалізації експериментів група наукових працівників задіяла 9 тисяч жителів Великобританії, які народилися в 1970 році. Таку інформацію передає BBC Online. Згідно з даними, отриманими під час здійснення дослідження, серед учасників спостерігалася цікава тенденція. Зокрема, близько 54% представників сильної статі визнали себе агностиками або атеїстами. При цьому, жінки, які не вірили в Бога, склали близько 34% від загального числа респондентів.

Читайте також: 

Підсумки соціальних опитувань показали, що 60% дівчат схильні думати про існування життя після смерті. Кількість хлопців, які мають таку ж позицію, дорівнювала 35%. Майже половина добровольців зазначила, що не відносить себе до якоїсь релігії. Результати досліджень дали підстави психологам стверджувати про те, що сильна стать в 2 рази менш релігійний, ніж жінки.

Завдяки статистичними відомостями, команда лікарів з’ясувала, що вік впливає на віру людини в ті чи інші явища і процеси. Повідомляється, що серед опитуваних були присутні євангелісти, католики і методисти.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button