Фото

Зачароване шосе в Північній Дакоті

Зачароване шосе (The Enchanted Highway) являє собою 50-кілометрову ділянку хайвея, яке знаходиться в штаті Північна Дакота. Свою назву ця дорога отримала не так давно, і сталося це завдяки виключно одній людині.


Невелика ділянка шосе знаходиться між двома невеликими містечками під назвою Гладстон і Регент. Воно стало пам’яткою завдяки завзятості місцевого вчителя по імені Ґері Ґрефф (Gary Greff). Подібні Гладстону та Регенту містечка, ще з кінця минулого століття поступово приходять в запустіння. Молодь їде, невеликі виробництва закриваються, і життя в населених пунктах згасає. Тоді, в 1990-му році, Ґері і прийшла в голову ідея створити щось особливе, щоб залучити туристів.

І він став створювати з металобрухту масивні скульптури, які розміщував вздовж шосе. Одночасно, він взяв ініціативу у свої руки і з громадою побудував незвичайну готель для туристів. Тоді й з’явилася думка перейменувати дану ділянку дороги в Зачароване шосе. Зусилля виправдалися і бюджет міста став поповнюватися за рахунок туристів.


Натхнення: re-actor.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button