Аналітика

Загроза з боку путінських хакерів

“Ще до американських виборів накопичувалися свідоцтва про те, що російські кібервоїни взяли на мушку Європу, – зазначає редакція Financial Times. – Німецька розвідка вважає, що в травні 2015 року росіяни вторглися в комп’ютерну мережу німецького парламенту. Торік те, як російські пропагандистські механізми рвонулися сіяти ворожнечу з приводу міграційної політики Ангели Меркель, дуже багато говорило про наміри московських. Установи ЄС теж піддалися лавині кібератак. Також було точно встановлено, що Росія проводила таємні операції в підтримку вкрай правих націоналістичних сил у Східній Європі”.

1-10-01-2017-600-340

“Росія – далеко не єдина держава, що використовує зломи як форму шпіонажу. Діяльність Москви відрізняє зловмисне використання добутої інформації і поширення фальшивих новин для подальшого забруднення політичної атмосфери. Час для зливів в ході американських виборів, очевидно, було вибрано так, щоб послабити Хілларі Клінтон, кандидата від Демократичної партії”, – йдеться в статті.

“У березні 2015 року Європейська рада створила робочу групу East StratCom для спостереження за російською дезінформацією. Поки вона фінансується недостатньо. Це повинно змінитися. Європейські чиновники повинні скрупульозно аналізувати природу цієї загрози і відрізняти сигнал тривоги від простого шуму. Терміново необхідна інтегрована, добре забезпечена ресурсами стратегія”, – резюмує редакції.

Джерело: Financial Times

Натхнення: inopressa.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments