Здоров'я

Змішувати трав’яні ліки зі звичайними небезпечно

Змішувати трав'яні ліки зі звичайними небезпечноЯкщо ви регулярно приймаєте будь трав’яні настоянки або ліки, розроблені фахівцями нетрадиційної медицини, не поспішайте на хірургічну операцію. Це може закінчитися дуже погано.

Американські вчені попереджають всіх любителів нетрадиційної медицини – змішувати трав’яні ліки зі звичайними дуже небезпечно. Якщо пацієнт п’є якісь настойки, а після хірургічної операції починає приймати і традиційні ліки, то це може викликати в його організмі серйозні побічні ефекти. У багатьох “народних” ліків високий ризик несумісності з препаратами, що видаються після операцій.

Експерти з Університету штату Мічиган не тільки встановили цей ризик. Вони також з’ясували, що переважна більшість людей, що приймають настойки, не повідомляє про це лікуючим лікарям, так як вважає трав’яні ліки нешкідливими. До препаратів нетрадиційної медицини вдається від 35 % до 70 % кандидатів на проведення ортопедичної хірургії.

“Пацієнти вважають такі настоянки повністю безпечними, оскільки вони нібито не містять жодної хімії та зроблені тільки на основі натуральних інгредієнтів, – говорить автор дослідження доктор Девід Рісплер. – Крім того, вони вважають, що лікарі спробують відмовити їх від прийому подібних настоянок. Проте дані засоби можуть мати негативний вплив на хворого до і після операції, вони можуть вступати у взаємодію з традиційними ліками, розробленими для терапії хронічних станів, що викличе серйозні побічні ефекти “.

Наприклад, створений на основі рослини піретрум дівочий препарат від мігрені може істотно знизити ефективність антикоагулянту варфарину, які пацієнти приймають для запобігання утворення згустків в крові. А це, в свою чергу, здатне стати причиною інсульту.

Натхнення: healthinfo.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button