Людина

Заняття спортом у дитячому періоді допомагають продовжити життя

Новий експеримент, реалізований командою дослідників, показав, що виконання фізичних вправ сприятливо позначається на тривалості життя представників слабкої і сильної статі.

72dc11caab19d01c9a84c198b1febcef

На думку вчених, спортивні заняття в дитячому і юнацькому віці позитивно відображаються на майбутньому стані здоров’я чоловіків і жінок. Згідно з інформацією, наданою фахівцями, різні види фізичних навантажень зміцнюють тіло і сприяють формуванню стійкої психіки. Такий висновок дослідники зробили після проведення комплексу випробувань.

Зокрема, як заявили представники з Каліфорнійського університету, розташованого в Ріверсайді, їм вдалося виявити цікаву закономірність. Слід зауважити, що реалізація лабораторних дослідів проходила за допомогою гризунів. Для визначення впливу вправ на організм мишей вчені вимірювали рівень фізичної активності, масу тіла, циркуляцію лептину у дорослих особин, а також споживання харчових інгредієнтів.

За словами авторів проектів, спорт в ранньому віці позитивно впливає на загальний стан здоров’я. Крім того, Theodore Garland, співавтор експериментів, заявив, що якщо діти будуть активними в шкільні роки, їх імунні реакції стануть бар’єром для розвитку низки недуг.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button