Різне

Модернізація розваг – ігри на планшети від порталу Glafi.com

Ігри це привабливе проведення часу з друзями або поодинці. Існують різні їх види і типи, починаючи від настільних логічних і закінчуючи онлайн-шутерами. У наш час настільні ігри вже починають відходити на другий план, а їх місця займають комп’ютерні. Зараз щодня з’являються більше 100, але стежити за новинами зі світу комп’ютерних ігор допоможе сайт . Звичайно, не всі з них будуть удостоєні уваги великий публіки. Більшість так і залишаться забутими, через погану розробки та концепції.

11-02-15-foto-600x315-1

Тінь слави

Але чому ж більшість ігор не проходять відбір геймерами? Відповідей на це питання кілька. По-перше, багато хто з них не володіють тими якостями і сенсом, які мають вже видані. Вони можуть бути яскравішими і красивішими, однак сюжету і якого-небудь захоплюючого сенсу в них не буде. По-друге, дуже часто розробники заливають уже перероблені, раніше випущенні ігри. Іншими причинами є огидна графіка і оптимізація. 99% спотикаються саме на цьому. Гарний дизайн та оформлення завжди буде радувати око будь-якої людини. А якщо до них додасться ще і відмінну оптимізацію, то гра явно стане найкращою і популярною. Слід чудово розуміти що таке оптимізація. Оптимізація – здатність відтворювати об’єкти на різних пристроях. Отже, якщо іграшка запрацює на безлічі пристроїв відомих виробників, то вона обов’язково прославиться.

Чому смартфони краще ПК?

Смартфони або планшети все частіше з’являються на сайтах і в магазинах. Вони більш компактні, ніж стаціонарні комп’ютери, однак при цьому вони не втрачають ті можливості, які притаманні лише комп’ютерам. При цьому багато хто з них навіть мають більші можливостей через свої компактні розміри. Сьогодні, найчастіше, розробники схиляються саме до смартфонів або планшетів для програмування додатків. Вже створені мільйони таких різноманітних “помічників” як компас, так і звуковий пошук. Вони реально допомагають у житті навіть, здавалося б, у безвихідних ситуаціях. Світ науки і техніки прямує вперед семимильними кроками, однак про рейтинг ігр та нові розробки завжди підкаже такий корисний і повчальний сайт – glafi.com.

Доводиться жертвувати

Розробники вкладають всі свої зусилля для створення і реалізації їхнього продукту. Вони завжди будуть раді, якщо їх товар підтримають багато покупців. Ми завжди зможемо допомогти творцям своїми відгуками, коментарями і лайками.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button