Всесвіт

Запущено міжнародний науковий проект з вивчення НЛО

Міжнародна група вчених і інженерів запустила проект UFODATA, присвячений систематичному науковому вивченню непізнаних літаючих об’єктів (НЛО, UFO), говориться на сайті проекту. Проект був задуманий Марком Род’єром, науковим директором Центру дослідження НЛО і політологом Олександром Вендтом з Ohio State University.

01-11-15-foto-600x338-1

“Стало ясно, що будь-який прорив в нашому розумінні феномена НЛО потребують розриву з минулим. Сьогодні ми повинні вивчати НЛО так само, як і інші науки вивчають свої конкретні об’єкти. Звичайно, це є непростим завданням, але це можливо зробити завдяки сучасним досягненням в технологіях », – вважає Род’єр.

На думку авторів проекту, переважна більшість зафіксованих НЛО можуть бути легко ідентифіковані як цілком природні або техногенні (людські) явища і об’єкти. Тому проект UFODATA спрямований на вивчення дуже невеликого сегмента даних, які поки неможливо пояснити.

Важливо розуміти, що автори UFODATA не вважають, що НЛО є прояви позаземного розуму, в рамках проекту вчені сподіваються дізнатися більше подробиць про дійсно загадкових явищ. Реалізація UFODATA передбачає розгортання глобальної мережі автоматичних станцій спостереження, щоб контролювати небо у форматі 24/7 в пошуках НЛО і збирати якомога більше наукових даних про таємничі об’єктах.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button