Здоров'я

Здорова їжа корисніша для серця, ніж будь-яка дієта

Як відомо, найважливішим аспектом у профілактиці захворювань серцево-судинної системи є підтримання нормальної маси тіла. Однак, як стверджують вчені, важливіше будь-якої дієти в цьому випадку буде наявність у раціоні здорової їжі.

Дослідники провели аналіз трьох популярних дієт, в яких акцент робиться на насичення різними мікроелементами: ненасиченими жирами, білками або вуглеводами. Для цього був використаний біомаркер, що відображає ступінь шкоди для серця. Завдяки спеціальним тестам вченим вдалося виявити, що всі три типи дієт дійсно знижують ризик захворювань серця і судин.

Примітно, що всі три типи дієт мали досить високий ефект для підтримки здоров’я серця, більш того, вони діяли досить швидко, даючи перші результати вже через півтора місяця. Проте ніяких додаткових переваг від цього раціону отримано не було. Як стверджують автори дослідження, їм вдалося з’ясувати, що збалансоване здорове харчування з використанням овочів і фруктів, пісного м’яса і продуктів з високим вмістом клітковини призводить до зниження факторів ризику розвитку захворювань серцево-судинної системи і прямих пошкоджень серця.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments