Земля

Земля є в’язницею для людства — Уфологи

Американський уфолог Елліс Сільвер припустив, що Земля є в’язницею для людства. Вид спочатку пристосований до 25-годинної доби і більш низької гравітації.

Експерт пояснив свою гіпотезу, за якою людина є нащадком інопланетян, які зробили Землю його в’язницею. До такої ідеї уфолог прийшов, розмірковуючи, чому люди так слабо пристосовані до умов життя на планеті у порівнянні з тваринами. Через занадто велику гравітацію тіло починає страждати від плоскостопості, болів в спині і опорно-рухового апарату.

Також пологи у тварин проходять куди легше, ніж у людей з великою головою. Без лікарської допомоги у дитини і матері є ризики отримати травму або загинути. Ультрафіолет небезпечний для людської шкіри і може викликати рак.

Часто люди стикаються з розладом сну, адже спочатку жили на планеті, де доба триває 25 годин. Сільвер вважає, що на Землі людство з’явилося 60-200 тисяч років тому.

Як Адама і Єву, людей могли заслати в своєрідну в’язницю за якісь гріхи. Предки людини, імовірно, прибули з системи Альфа Центавра.

Кнопка «Наверх»
Закрыть